Očkovanie v šiestom roku

elizabethella
13. nov 2012

Ahojte...maminky,čaká nás očkovanie v 6.roku načo sa máme pripraviť???Ako ste to zvládli vy?? 😖

sympa1
13. nov 2012

@elizabethella my sme to zvladli v pohode. vysvetlila som dcere o co ide co jej budu robit....bola tak psychicky na to pripravena ze len zatala zuby a bolo 😉 inak nic strasne

elizabethella
autor
13. nov 2012

@sympa1 Ale ja skôr bojím tých príznakov potom,lebo my sme strašne zle znášali všetky očkovania.Nemali ste ani teplotu??

sympa1
13. nov 2012

@elizabethella my sme boli bez vsetkych priznakov..nastastie...a to pri vsetkych ockovaniach

slagy
13. nov 2012

Nas to teraz tiez caka, ja som to malej vysvetlovala a tuu duplu tam nechce ist 😀 . Nejako ju musim inak pripravit,...ked sa nieco musi, tak sa musi. 😉

xlucia
14. nov 2012

@slagy nemusi. je to na tvojom rozhodnuti. preockovanie v tretom roku odstranili a myslim ze aj toto je priskoro. bezne sa tetanus peockovava az po 15 rokoch.... takze v siestom roku nie je potrebne

helencek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabethella
autor
14. nov 2012

@helencek No práve asi aj ja moc čítam.a potom som vystresovaná ..a som z toho vedľa,ale ked uvažujem zdravým rozumom,nás bolo päť detí a očkovanie sme mali všetci ok..a prežili sme v pohode...ale aj tak červík pochybnosti je stále...

helencek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz