Očkovanie Prevenarom 13 a vyrážky na zadočku

lusia222
7. feb 2013

Ak tu tato otazka uz je vopred sa ospravedlnujem. Vcera sme boli ockovat prevenarom 13 moju 3 a pol mesacnu dcerku a objavili sa jej vyrazky na zadocku. Moze to mat vedlajsiu pricinu z ockovania? Okrem toho ma aj hrcky na mieste vpichu,ako to co najskor mozme odstranit? Dakujem

xlucia
7. feb 2013

@lusia222 hrcka v mieste vpichu je problem. to je nevstrebana latka. skus dat vinovy alebo octanovy zabal, ale nerucim
na prdelke ano, moze to byt z toho

heni79
7. feb 2013

@lusia222
Tie vyrážky na zadočku sú podľa mňa skôr zo zaparenia. Ak by to bolo z očkovania, tak by to bolo iba na zadočku? To asi nie. 😅 Čiže skús ju častejšie vetrať a natierať krémom na zapareniny.
Tú opuzdrenú hrčku na nohe natri octanom.

sandra1201
17. máj 2013

@lusia222 ahoj zmyzla vam ta hrca mi sme noli tiez ockovany prevenarom 13 asi mesiac dozadu a na jednej nozicke ostala mala hrcka :( ako ste ju odstranili ak sa podarilo?

lusia222
autor
17. máj 2013

@sandra1201 ahoj,hrcku sme mali asi tri tyzdne po ockovani.Masirovala som ju kazdy den octanovym kremom a super na to bolo aj suche biele vino,kedze je kysle stahuje ten zapal.No a pri druhom ockovani som dala hned vino a ziadna hrcka nebola.Ked som to konzultovala s odbornickou povedala ze nie kazde telicko vstrebe hned vakcinu a preto sa nahromadi v podobe tej hrcky.Postupne ustupi.Zelam vela stastia 🙂

sandra1201
17. máj 2013

@lusia222 vyskusam to vino suche este dufam ze to odide a nebbude mat hrcku