Nežiadúce účinky po očkovaní

15. jún 2024

Ahojte moj syn ma 6 rokov a je ockovany az od 5 rokov teda inym ockovacim kalendarom ako bezne deti.
Vcera bol na preockovani, omylom mu vsak dali inu ockovaciu latku ako mal dostat. Dostal hexu, tu mat ale nemal. Sestricka a doktorka sa o tom este predomnou hadali.
Kazdopadne syn of vcera vecera hnackuje, zvracia, ma teplotu, bolest hlavy a brucha, nevladze nic len lezi, nic do neho neviem dostat vsetko vyvrati aj glg caju,
dokedy cakat? teraz je od ockovania 36 hodin. Mam strach lebo u nas v rodine celkovo po ockovani velmi vazne nasledky raz smrt a raz uplny regres vo vyvine.
Nejake rady?

zooeynka
15. jún 2024

Hexu dostal druhykrat?

michellemary
15. jún 2024

Ak do neho nevieš dostať tekutiny, treba ísť do nemocnice čím skôr.

evelyn246246
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
15. jún 2024

@zooeynka nie prvy krat..

kluska
15. jún 2024

detox, mas chlorelu? cierne uhlie? a dalej uz neockuj, neboj nic sa mu nestane. Moji maju zachvilu 11 a 9 a ziju v zahranici, medzi roznymi narodnostami a cestuju kazdy rok 2x na dovolenku kade tade. Chlorela alebo cierne uhlie su dobre aj na hnacku a ostatne priznaky a este detox robia.

autor
15. jún 2024

@kluska len ja do neho neviem nic dostat, takze ani to uhlie.. maly spolupracuje nerobi cirkus, len vsetko ide okamzite von..

portret7
15. jún 2024

Smer pohotovost.

dadis
15. jún 2024

To dostal virozu pravdepodobne, teraz je toho vela

biglovemom
15. jún 2024

Zeby pohotovost?🤷🏼‍♀️

majuskano
15. jún 2024

Určite by som to riešila a nenechala len tak. Takýto omyl si nemôžu dovoliť!

dadis
15. jún 2024

Vezmi ho na pohotovost. Tam ti povedia

domka222
15. jún 2024

A akou vakcínou mal byť zaočkovaný? Samozrejme pohotovosť, ak je to zlé

palicka
15. jún 2024

@kluska ak už by bol problém v očkovacej látke, tak čierne uhlie nepomôže. Veď on dá ani nepriotravil z jedla, ani nič pokazené nezjedol. Očkovacia latka sa nevstrebáva cez žalúdok…autorka, pokiaľ by aj obyčajná viróza trvala dlhšie a dieťa je dehydrované, smer pohotovosť, musia ho zavodnit. Samozrejme oboznámiť službukonajúceho, že nastal omyl. Podľa mňa malo byt dieťa sledované, pokiaľ už k takémuto omylu došlo…

cookie29
15. jún 2024

Preco ho ockovali az tak neskoro? Mal na to nejake zdravotne dovody? Ak ano, tak je celkom mozne, ze su to nasledky ockovania a urcite by som konzultovala/sla na pohotovost. A kedze pises ze hexu dostat nemal... vies preco? Lebo to je jedna z vakcin, ktore su v pohode aj pre nezrely imunitny system babatiek, takze ak ju dostat nemal asi bol na to padny dovod. Co povedal doktor po ockovani?

lavender94
15. jún 2024

Pokiaľ nevieš dostať do neho tekutiny, bežte na pohotovosť. To nie je úplne sranda. Hlavne neskúšaj žiadne domáce detoxy ako ti tu niekto poradil. Ešte ho môže viacej odvodniť a problém to nevyrieši. Nepochopila som úplne ako to bolo s tou vakcínou, no pokiaľ máš podozrenie na pochybenie, určite by som to nenechala len tak

myrra81
18. jún 2024

nechapem ako mozete ockovat po tom co ste zazila v rodine s ockovanim, vlastne aj chapem, u nas v rodine je to podobne, ja mam z toho traumu dodnes preto svoje deti neockujem. dufam ze vas syncek bude v poriadku 🙏🏻