Nežiadúce učinky po MMR

mirenocka92
5. jan 2023

Dobry den chcela by som sa spytat ci je tu niekto taky kto ma problemy po ockovani MMR vakcinou po ockovani nam na druhy den prestala chodit potom sa to zlepsilo za 2 dni ale potom na treti tyzden po ockovani my dcera dostala taky krc vlastne je cela v krci a prehnuta ako keby robila mostik tak trosku pozera len pred seba trva to niekolko sekund a potom len place uz rok to riesime a tento krc ma kazdy druhy mesiac nikto nevie co to je ziaden lekar lezali sme aj na neurologii v ke ale opat nic ma stym niekto skusenosti? Viem ze to je z ockovania pretoze jej do vtedy nebolo nic az po ockovani sa vsetko zacalo nemoze chodit do skolky pokial nevieme co jej je a som stoho uz zufala lebo neviem sa nikam pohnut.

july0
5. jan 2023

ty kokos nas to eštelen čaká.

tatiana1329
5. jan 2023

my osobne nemame ale v mojom okoli je takych deticiek bohuzial dost...

jjanulienka
5. jan 2023

A lekárka uznala, že to môže byt z očkovania?

mirenocka92
autor
5. jan 2023

@jjanulienka zatial my len povedali ze moze to byt z ockovania ale na papier my to nikto neda cakaju ju teraz v januari krvne testy na autoimunitne ochorenia a cakame co bude dalej

mirenocka92
autor
5. jan 2023

@tatiana1329 a neviete ako to riesili ci stoho vyrastie dieta alebo co to je vlastne

tatiana1329
5. jan 2023

@mirenocka92 no dcera kamosky ma uz 8 rokov a krce a zachvaty ju doteraz nepresli aj ked uz to nemava kazdy mesiac

marzuz89
5. jan 2023

@mirenocka92 vyzera to na epilepticke zachvaty, co dalsie navrhuje neurolog? Bolo jej robene eeg? Pocas toho krcu? Ockovanie nesposobuje ani epilepsiu, ani autizmus, nic. Prosim, kedy konecne prestanu tieto hoaxy? Je PRIRODZENE ze rozne formy zachvatov, epilepsie, sa prejavuju postupne. Staci si nieco o tom precitat. Nizsie prikladam absolutny random clanok a su ich desiatky, odbornych. Epilepsiu dokazu vyvolat zvysene naroky na metabolizmus, niektore choroby, svetelne stimuly, alkohol a podobne. Ale nie je z ockovania. Cokolvek to je. Ale velmi to znie ako epi zachvat.

"Obdobie od veku 4 mesiacov až po 4 roky. Je to obdobie s najvyšším výskytom všetkých typov epileptických záchvatov vrátane príležitostných, zároveň je to obdobie s rizikom rozvoja závažných epileptických syndrómov, ako sú Westov syndróm, Lennoxov-Gastautov syndróm, myoklonicko-astatická epilepsia, malígna myoklonická epilepsia. V tomto období sa u detí môžu vyskytovať aj febrilné kŕče."

mirenocka92
autor
5. jan 2023

@marzuz89 ja som sa tu neprisla hadat ani nic ale budem si stat za tym ze ma to z ockovania a potvrdila my to ustne aj neurologicka ze moze to byt jeden z neziaducich ucinkov a ano mala robenie eeg vela krat za rok ale nic sa nepotvrdilo a vyvratili aj epilepsiu a toto niesu prilezitostne krce ale ma ich v pravidelnych intervaloch a preco my prestala chodit uplne po ockovani na dalsi den my co poviete ze to bolo prilezitostne ja som porodila zdrave dieta do 15 mesiaca nam nemala ani len sopel a niesu to ani febrilne krce vsetko bolo vyvratene tak uvidime co bude dalej ale zatial ale kazdy organizmus je iny a to nemoze nikto povedat ze nemozu byt neziaduce ucinky z vakcin lebo to nikto nevie ze kto ma aky organizmus a ako zareaguje

jjanulienka
5. jan 2023

@marzuz89 nemusí to byt epilepsie, moj kolega máva takéto kŕče po kovidovej vakcíne, už rok chodí po lekároch a nevedia zistiť čo to je len vylúčili epilepsiu🤷🏽‍♀️
@autorka moc držím palce nech sa z toho čo najrýchlejšie dostane🍀

tatiana1329
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaka87
24. jan 2023

@mirenocka92 je mi to hrozne luto a prajem skore uzdravenie malej,nech to nieje horšie,nech pridu nato čo to vlastne je a ako ju vyliečiť . My sme dnes absolvovali očkovanie a s malou dušičkou trpím ci som dobre spravila ,totiž to niesom s tým stotožnena . Pretože tie vakcíny uz niesu take bezpecne ako niekedy a sama doktorka po očkovaní keď som sa jej spýtala na nežiadúce účinky ci maju skúsenosti po očkovaní povedala ,že je okolo toho ticho a nezverejňuje sa to ako niekedy ,že sama už neverí tomuto očkovaniu. Že to obsahuje veľké svinstvo ,takže reakcia tam musí byt . Takže ja ľutujem ,že som malú dala zaočkovať a dúfam ,že všetko bude Ok . Na ročne očkovanie urcite už nepôjdeme. Každý ma na to svoj názor a pre svoje deti chce to najlepšie . Preto si myslim ,že nikto nemá právo osočovať toho druhého čo spravi ,ci dá ci nie . Prikladám video čo sa riešilo v CZ ,odporúčam pozriet do konca je to ohľadom očkovania
https://www.facebook.com/1367476049/posts/10230...

mirenocka92
autor
24. jan 2023

@luciaka87 Dobry den prajem to video my nechce otvorit asi ho museli stiahnut alebo nieco lebo my napise ze cas vyprsal ale nevadi kazdopadne uz som v kontakte z jednou lekarkou z Prahy ktora ako jedina sa zacala vyjadrovat ohladom ockovania o pravdivych neziaducich ucinkovh a ako to vlastne je dcera tento tyzden absolvuje krvne testy na autoimunitne ochorenia este cakame vysledky a ideme za nou do prahy povedala ze sa nam to oplati podstupit aby sme sli zanou ona tak dala do kopy svojho syna a trvalo jej to 9 rokov kym si to cele poskladala a zacala studovat tie vakciny dopodrobna takze verim tomu ze sa to uz da dokopy

jjanulienka
24. jan 2023

A ako je na tom teraz dcéra?
@luciaka87 dosť blbe, že začala o tom rozprávať až po ockovani 🤦‍♀️

luciaka87
25. jan 2023

@jjanulienka sme len den po očkovaní dúfam ,že bude dobre . na ročne očkovanie urcite nejdeme . Ale to je moj postoj 🙂

luciaka87
25. jan 2023

@mirenocka92 takto skúsim nezdieľam to video ,toto vám otvorí led cez fb Vam to nejde . Video je v článku
https://www.nitranoviny.sk/robert-merva-co-nam-...

mirenocka92
autor
31. jan 2023

@jjanulienka dcera zatial dobre cakame vysledky na autoimunitne ochorenia a potom ideme do Prahy

gabriela2952
21. mar 2024

@mirenocka92 ahoj mozem sa opýtať ako ste dopadli ?