Nachladnutie - kontraindikácia očkovania

zuzkamacken
21. sep 2014

chcem sa opytat, ci vam lekar zaockoval dieta, ktore malo sople a bolo mierne nachladene? ja len, ze informacie na nete sa rôznia.. kazdy lekar inak, jeden ockuje hlava nehlava, druhy zas iba absolutne zdrave dieta. poprosim konkretne skusenosti, nie co sa ma a co nie. dakujem

adka12
21. sep 2014

Nas doktor ockuje len uuuplne zdravych. Dcera ma teraz sople a kasel a nehrozi ockovanie! Minule bola vyhadzana, nejaka alergia, tak ju tiez nezaockoval.

dejnas
21. sep 2014

naša doktorka vždy vyčká, kým sú deti úplne zdravé... so soplíkmi neočkuje... strašia dcérka teraz kvôli opakovaným infektom HDC mešká takmer rok s preočkovaním, dr. nás nesúri, zaočkuje ju, až keď bude v poriadku

siska53
21. sep 2014

@zuzkamacken nasa len zdravych...a ja by som ani dat dieta nesla zaockovat,kebyze ma co i len sopel vobec niekto z rodiny. (rovanko pristupujem i pri sebe).

zuzkamacken
autor
21. sep 2014

@dejnas
@adka12
ok,vdaka 🙂

dollynkaa
21. sep 2014

@zuzkamacken my sme mali len trochu kasel a nezaockovala. Ze jedine uplne zdrave babo

lauricka
21. sep 2014

len uplne zdravych

83lenka83
21. sep 2014

Mne maleho zaockovala aj napriek tomu, že bol malý zahlieneny a mal sople, povedala mi, že to nieje kontraindikacia. Škoda, že som sa o to začala zaujímať až po nežiaducich účinkoch.

tigri
21. sep 2014

Neockuje ani ked je v rodine niekto chory...lebo proces choroby uz moze byt nastartovany...moj 2,5rocny syncek este nedostal MMR prave kvoli zvysenej chorobnosti

d_anica
21. sep 2014

Naša tiež len keď je zdravý, odkladali sme očkovanie pár týždňov, kým úplne soplíky neprešli.

euka210
21. sep 2014

moja soplave a nachladene dieta nezaockuje, iba uplne zdrave