Môžu očkovať trojmesačnú dcérku, keď sopli?

kamca495
13. okt 2021

Mamini môžu očkovať malu keď sopli normálne jej to počuť chrčat volala som doktorke ta máme prísť na očkovanie presne dnes ma dcéra 3 mesiace keď ja viem tak sa nemôže očkovať keď sopli či sa mylim? 🙄🙄 mám stoho v hlave zmätok prečo aj tak nás zavolala keď som jej povedala ze sopli a chrči

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sapetka
13. okt 2021

@kamca495 ved ty si matka. Ked s tym nie si stotoznena tak povedz doktorke ze prides ked malej nebudu tiect sople.. aj ked obyvajny detsky biely soplik by som ako prekazku nevidela.

janka1011
13. okt 2021

@kamca495 naša dr mi nikdy deti neočkovala v takomto prípade

maris5
13. okt 2021

Pred kazdym ockovanim boli moje deti vysetrene. Ked som povedala, ze synovi ide 6 zubov ockovanie sme odlozili o par tyzdnov.
Ty sa musis postavit ak sa ti nezda ockovat v tomto stavre.

fiafia
13. okt 2021

@kamca495 v žiadnom prípade. Keby sa aj našla dr ,ktorá by v tomto prípade ockovala ja by som nesúhlasila aj keby sa na mihalnice postavila 😁

kamca495
autor
13. okt 2021

Baby ja zajtra pôjdem k doktorke nech ju prezre a očkovať ju nedám

evinqua
13. okt 2021

Ja som posuvala očkovanie syna aj keď som soplila ja aby náhodou nechytil to aj on v čase očkovania,keby bol uz chory, tak iste nedam ockovat

ailiba
13. okt 2021

@kamca495 ani ja by som nedala očkovať... Treba počkať, kým nebude úplne zdravá

luccija
13. okt 2021

Určite nie

lenka2710
13. okt 2021

@kamca495 môj bol tiež nachladnuty, mali sme ísť na očko v 15 mesiaci, normálne som zavolala, že malý je nachladnuty, že chcem preložiť, tak nech prídem keď bude zdravý! Normálne chod, aspoň ju prezrie a očkovať nedávaj

valentina12345
13. okt 2021

@kamca495 radsej si zavolaj ci termin plati aj ked ockovat nechces kvoli chorobe nasa doktorka rozdeluje chore deti od poradni, tak nech ta nesprdne 🙂

kamca495
autor
14. okt 2021

Baby bola som s nou pri doktorke ta povedala že jej nič neni nevadí keď sopli 🙄no mne v kútiku duše nie čo hovotilo aby som si vyžiadala sama ísť nou na krčne a napokon zo soplikov má zapálené uško takže tak napokon to tie doktorky sú buď lenive alebo hlúpa už s prepáčením

janka2v1
15. okt 2021

@kamca495 naša doktorka sa vždy pyta, či sme doma všetci zdravi. Nikdy som menechala očkovať aj keď len muž soplil. Pred vyše mesiacom ame mali mať 3.davku hexa a povedala som, že malému ide 8 zúbkov, sama mudr odlozila. Do toho teraz soplime všetci, takže až sa vyliecime, až pak po 14dnoch môžeme dať zaočkovať...