Dávali ste deti očkovať MMR vakcínou?

1. okt 2024

Dávali ste deti ockovat mmr vakcínou? Či nie? Ak áno, prečo ste sa tak rozhodli? V akom veku? Aké mali prejavy a kedy?

bublinka1426
1. okt 2024

normalne ockovanie
zase to tu bude na 1000000 stran pisane o autizme a obrne a neviem o com.
preco sa neporadis s lekarkou aby ti vysvetlila o com cele ockovanie je,
toto tu je tema na dlhe lakte.

luxus10
1. okt 2024

to je prieskum...

autor
1. okt 2024

@bublinka1426 lekarka sa vyjadrila, že mala by som.

kiki68
1. okt 2024

12, 18 mes ( podla AT kalendara) a nemal reakciu, nic. Ani teplota. Proste oki. Uz to ma komplet obidve davky. Mna preockovali kvoli rubeole ( nemala som protilatky c na ostatne dve ano ) pred cca rokom a pol, dve davky, bez reakcie

taktotedanie
10. okt 2024

Sice v 20mes ( pre chorobu posunute) avsak ani som nerozmyslala nedat
Myslim, ze kazda matka si vie precitat co dane ochorenia sposobuju ( co pri dievcatach a co pri chlapcoch) a kazda lucidne zmyslajuca matka si po precitani nema co spekulovat a dieta na ockovanie rovno objednat u pediatra
Je tak neskutocny cestovny rozmach, uz takmer novorodenci lietaju do omanu ci dubaja, znama s mesacnym dietatom letela do afriky lebo sa doma nudili 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ rodicia tie deti vlacia v kazdom veku fakt kadetade
U nas 2 dni teplota 38 ale po pyretikach v pohode islo dole, davala som kazdych 6 hodin ale dieta bolo cule hrave neodmietalo jest to je proste ina teplota ako ked je dieta chore, 2 dni jemny vysyp na hrudniku nedavala som nic preslo same