Chladivé nálepky po očkovaní pre bábätka

24. jún 2022

Sú podľa vás chladive nalepky po ockovani pre bábätka (nejake nálepky zrejme na miesto vpichu alebo take niečo) nutne? Nasa pediatrička sa má už druhýkrát pýtala že kde som ich nechala a tvárila sa pri tom akoby to bola najzákladnejšia vec na svete pre bábätko. Neviem, zdá sa mi to ako moc nadštandard?

babovka2321
24. jún 2022

No ked mozes dietatu trochu pomoct s opuchom, tak preco to neurobit? Len z principu?

zuzanka.zuzu
24. jún 2022

nutné? nie... nadštandard? VOBEC NIE!!! už si ich mala mať. keby som na paušál nemala, už dávno ich drobček má. ježišikriste

karhu
24. jún 2022

su dostupne a bezne sa pouzivaju, aby ULAVILI DIETATU OD BOLESTI

zojanka
24. jún 2022

Tak neviem či sa dá chladivá náplasť za 3€ (slovom tri eurá), ktorá pomôže tvojmu dieťaťu od bolesti, považovať za nadštandard... pane Bože... keby si to dieťa za odmenu po očkovaní vzala na Bahami to by bol nadštandard...

zojanka
24. jún 2022

Ty keď trpíš bolesťou tiež si sama sebe odoprieš taký luxus ako liek od bolesti?

pribinak
24. jún 2022

Nadstandart? Nie. To je 1. pomoc

liloastitch
24. jún 2022

Nie je to nevyhnutnosť, ale ani nejaký luxus či nadštandard. Ja používam na chladenie obklad.

lenqua_12325
24. jún 2022

Je nadštandard aby žena s otázkou ktorú si tu napísala, mala dieťa.

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
banalu
24. jún 2022

Nie je to nadstandard, je to standard - najst akukolvek moznu pomoc pre moje dieta, ktore nieco boli..
Ked viem, ze mu chladiva naplast pomoze zmiernit bolest ci opuch len o 1% tak to spravim!

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kapanek1
24. jún 2022

Mam dve deti a naplaste som nepouzivala. Nic im nebolo a doteraz nie je. Sestricka sa ma tiez pytala ci mam naplaste a povedala som ze nie a neriesili sme. Normalne sme po ockovani fungovali, ked mali zvysenu teplotu castejsie som dojcila. Spravte podla seba.

neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neanonymna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasanka605
24. jún 2022

Dala som, strhli si 2x, 3x. Potom len obyčajný obklad alebo kocku ladu zabalenú v niečom.

bluemoon24
24. jún 2022

Nic si z toho nedelej 😅 ja jsem je mela a doktorka me servala, ze na co to mam, ze jeste dostane alegickou reakci na mentol (ktery tam neni, to jen tak btw) a ze je urcite neda 🤦🏻‍♀️. Hned, co jsme vysli z ordinace, tak jsem mu je dala.

mikadooo
24. jún 2022

Nie, u nás som na vpich nič nedávala a nechala som to tak. Ani pediatrička nič také nespomínala že by bolo treba ako štandard.

liloastitch
24. jún 2022

@bluemoon24 reakcie na tieto náplaste sú naozaj časté, aj môj syn mal, preto používam obklady.

54tinka54
24. jún 2022

Je to na tebe, ak to má dieťatku uľaviť tak prečo nie. A ani nie sú nejak extra drahé. Ja som mala a dr mu ju nalepila hneď po vpichu, plakal len dokym som ho nezobrala na ruky. Ťažko povedať či mu to nejak uľavilo… nôžka mu opuchla aj tak a po hodke až dvoch sa mu to začalo odlepovať.

vifoncitta
14. júl 2022

Ja sa chcem opýtať,nalepiť na miesto vpichu je ok ??alebo radšej vedľa... pediatrička sa tvárila že nevie 😃

kapanek1
14. júl 2022

@vifoncitta na miesto vpichu