Zvláštne ovulačné testy

evka8282
13. apr 2021

Ahojte baby. Po všetkych neuspechoch som sa rozhodla tento mesiac cely testovať. Avšak moje ovu testy su zvladstne. Ale dnes a vcera su velmi silne. Vela sa tu pise aj o ovu =tehu ale ja mam do ms este tyzden. Viete mi povedat ako to funguje? Prikladam aj fotku. Dakujem za kazdu radu

babovka2321
13. apr 2021

Noo, ja by som povedala, ze prave ovulujes, nemyslis?

evka8282
autor
13. apr 2021

@babovka2321 tiez si to myslim aj ked uz by som mala byt po. 🙈

babovka2321
13. apr 2021

@evka8282 no pozitivny si ho doteraz nemala a teraz mas, takze bud posunuta ovulacia alebo ju mas vzdy takto neskoro a ak sa nedari, aj to by mohlo byt dovodom podla mna.

surama
13. apr 2021

@evka8282 Tak, ako pisu baby, teraz mas ovulaciu, tak sup sup na vec 🙂 Tie ovu testy su super prave v tom, ze si vies odsledovat, kedy mas ovulaciu 🙂 U niektorych zien je dost posunuta (skor alebo neskor).

evka8282
autor
13. apr 2021

@surama bodaj by ste mali pravdu lebo uz fakt by to bol zazrak

roztlieskavacka
13. apr 2021

Koľko dňový cyklus mas a kedy “by si mala mat“ alebo si “predpokladala” ze mas ovu? Skús este k testom orientovať sa hlienom. Ak mas teraz vodovy a ťahavy tak je to jasná ovu 🙂

evka8282
autor
13. apr 2021

@roztlieskavacka predpokladala som ze mavam na 15 ty den kedze tak mi odoberali aj pri ivf atd. 29dnovy mavam vqcsinou. Jq verim ze to zotrva aj po ms aj tehu test po 7.5 roku.....

dejna_
13. apr 2021

@evka8282 a vychádza vám to až na 25 DC dobre som rátala?

anne_mary2
13. apr 2021

@evka8282 no ja tam vidim pozitivny test posledny a predposledny. Ak ten dalsi po poslednom je uz negativny, tak od posledneho pozitivneho do 1-2 dni je ovu / idealne skombinovat s meranim BT..
Myslim ze ovulacia pri stimulacii a prirodzent cyklus sa casovo nemusi vobec zhodovat, predsa len to je o inom 🙂)
Takze zaverom, testy zvlastne nie su, su uplne ok 😁😜

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre