Znova som potratila?

danielkadandy
25. dec 2019

Pol rok dozadu som bola na kyretazi kvoli missed abort, v 8.tyzdni som potratila.
Teraz mi 4.den meskala menstruacia, co nezvykne( cyklus mam v priemere 28 dni, teraz to bolo 33)...krize a brucho ma zacali pobolievat uz asi 4 dni pred planovanou menstruaciou...a dnes ma zacalo uz tak viac no a sla som na wcko a uz som tam videla vo wcku nejaku asi zrazeninu a krv aj na toaletnom..mohol to byt znova potrat? Tento mesiac som mala istotu ze sa to uz podarilo som si aj ovu testy kupila aj sme dost skusali a vyzeralo to nadejne

fokuska
25. dec 2019

@danielkadandy Ak aj doslo k oplodneniu, tak sa embryo neuchytilo. Takze nie som si ista ci sa to nazyva potrat v takomto ultra skorom stadiu.
Tehotensky test si si vobec robila alebo na zaklade coho si mala istotu?

evuska135
25. dec 2019

@danielkadandy a nestihla si este spravit test?

cickamon
25. dec 2019

aj keby to bolo tehotenstvo tak biochemicke a takto skoro sa to este medicinsky ako potrat neberie ... https://www.zenska-neplodnost.cz/novinky/kdyz-t...

danielkadandy
autor
25. dec 2019

citila som sa tak ako predtym...vtedy som si na piaty den robila test a bola slaba ciarka, o dva dni uz silna.....Teraz som preto este nerobila tes chcela som pockat aspon tych 5 dni

fokuska
25. dec 2019

@danielkadandy Neupinaj sa na to. Ber to ze ti menstruacia par dni meskala a potom prisla.

amelie2017
25. dec 2019

Pravdepodobne biochemicke tehotenstvo, dojde k oplodneniu, ale neuchyti sa. Mala som 2 po sebe a uz mame zdravu 2 rocnu dcerku

danielkadandy
autor
25. dec 2019

@amelie2017 jeeej blahozelam 🙂 a co pomohlo pri tretom?

danielkadandy
autor
25. dec 2019

@fokuska no nechcem len som sa uz zacala tesit, bojim sa ze sa nikdy nepodari

fokuska
25. dec 2019

@danielkadandy Chapem, ale asi je pre psychiku najlepsie netesit sa kym nemeska aspon tyzden a test to jasne nepotvrdi.
Inak sa len zozieras.

amelie2017
25. dec 2019

@danielkadandy tequila 😂😂😂
Nevien, proste to vyslo. Ale mne az po porode zistili chybu v dna a pravddpodobne ta sposobika tie dve biochemicke tehotenstva.

danielkadandy
autor
25. dec 2019

@amelie2017 aha a to sa co s tym da robit?

amelie2017
25. dec 2019

@danielkadandy nic, len dufat, ze sa podari, v nasom pripade. Inak vacsina tehotenstiev konci biochemickym potratom, zeny casto ani o tom nevedia. Je to normalnem

janulienockanr
25. dec 2019

@danielkadandy podľa mňa to potrat nebol bola to len meškajú a menštruácia... Mam za sebou pár takých potratov..... Tak sa nwbojte

miadi
26. dec 2019

Biochemicke sa ako potrat neberie. Jednoducho sa oplodnene vajicko je vacsinou s nejakou genetickou chybou Preto sa neuhniezdi a telo ho vypudi. Je to dost bezna vec a kopec žien o tom ani nevie ze sa im to stalo iba im par dni meskala mrcha a potom prisla extra silnà. Iba tie co robia test zistia.Nic si z toho nerob lepsie ako rodit mrtve babo v druhom ci tretom trimestri. Mozno buduci mesiac to vyde.

ktochytavzite
26. dec 2019

@danielkadandy krvne zrazeniny su normalne pocas ms.

lussyl5
26. dec 2019

@danielkadandy Mrcha môže meškať z X dôvodov,choroba stres a podobne.Nemusela si vôbec byť tehotná.

mogaa
26. dec 2019

Fakt nechápem, žene mešká 4dni menzes a už je tehotná, lebo sa tak cíti😅
@danielkadandy prepáč ale skôr si nebola ani tehotná a prišiel menzes, môžeš mať len také špinenie(zrejme je v tele nejaký zápal a preto ti to aj meškalo)

danielkadandy
autor
26. dec 2019

Mne asi fakt sibe teda, prepacte...ale bojim sa ze sa nam uz nikdy nepodari...viete uz mam 33 a cas bezi :/ predtym sme sa dva roky snazili a potom konecne no aj tak som potratila :( vraj sa potom uz zvykne podarit skor.....no a tento mesiac som si prvykrat tak sledovala aj ovu a ked mi ukazalo druhu ciarku aj som predtym citila pichanie aj sme v tom case boli spolu ale aj mimotoho sme boli viac aktivnejsi ze sme castejsie skusali a predsa nic......tak len z toho som sklamana a nechapem ...to je vsetko...tak prepacte ak posobim na vas hlupo svojim prispevkom

mondolina
26. dec 2019

@danielkadandy
Neboj, podarí sa....držím palce♥️

janulienockanr
27. dec 2019

@danielkadandy neboj sa podarí sa aj keď si už raz potratila tak sa ti určite podarí znova..... Mam za sebou 3 potraty a nikdy som nepomyslela nato ze už nebudem môcť mať ďalšie pri prvom potrate nemysli a také... Keď to má prísť tak to príde a nevadí keď máš 33 vtedy keď to má byť tak to bude... Neboj sa aj ty sa dockas ako aj každá jedna z nás...

viera235
28. dec 2019

@danielkadandy rodila som na začiatku 6. mesiaca mŕtve dieťa-v júli-naše vytúžené a prvorodené- po roku snaženia sa...tiež som v stave kedy prestávam veriť, ale toto jedine nám asi nepomôže...skôr si teraz hovorim že môžem brať inofolicov koľko chcem keď v hlave vždy riešim toto dookola strach že sa to opäť nepodarí...myslím, že je načase dať hlav hore a vzchopiť sa...a ver, že viem o čom píšem...ale dnes som si povedala že moja hlava je antikoncepciou...a ak aj bdem riešiť krv, lebo musím tak mimo mojej hlavy...ta bude bokom a vpohode....pod to aj ty skúsiť...PS: ver, že j ja sa vyplačem, ale depkarčnu k dneštnemu dnu stačilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre