Znižuje alkohol šancu otehotnieť?

lili456
15. jún 2010

ze je pravda ak a zena snazi otehotniet nemala by v ten den pit -myslim tak pit ze cca 10 fernetov
.niekto mi tvrdi ze to neni pravda.podla mna to urcite znizuje
otehotnenie.

latvia
15. jún 2010

o koho ako 😉

latvia
15. jún 2010

a aku mas teoriu na znizenie uspesnosti otehotnenia pri alkohole?lebo ja v tom nejaku podstatnu rolu nevidim 😅

zuzanockamt
15. jún 2010

dlhodobe pozivanie alkoholu v andmernych mnozstavch ma asi na plodnosr vplyv
a inak neviem si predstavit zenu, co vypije tych tvojich uvadzanych 10 fernetov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lauritka
15. jún 2010

mne prave lekar hovoril, ze v obdobi ovulacie si treba dat vinko a uvolnit sa 😉 lepsie sa vraj plodi...
samozrejme neopit sa pod obraz bozi 😝

latvia
15. jún 2010

ano, dlhodoba alekoholicka by s otehotnenim problem mohla mat, ale casto sa stava ze prave take otehotneju 🙄 ale lili asi kazdodennu alkoholicku nemyslela. ci? 😕

zuzanockamt
15. jún 2010

no lauritka ma pravdu ... aj nam sa lepsie plodilo, kedze som v ten vecer pila vajecny konak - 1 poharik, ale vtedy bol aj magicky datum, teda magicka noc 😀

lauritka
15. jún 2010

zuzi 😅

mircalla
16. jún 2010

ja asi nerozoumiem otazke....zena sa snazi otehotniet, ma ci chce mat pohlavny styk a da si v ten den 10 fernetov?
podla mna musi byt uz pod stolom, nieto byt este dacoho schopna...

latvia
16. jún 2010

@mircalla 😀 rozumies, len ta otazka je trochu divne postavena..lebo jednorazove zvozenie sa pod stol z 10 fernetov nema moc vplyv na to ci niekto otehotnie alebo nie. alkohol ako antikoncepcia nefunguje

mircalla
16. jún 2010

to mi je jasne🙂
ale ked sa snazim otehotniet (bolo tam napisane snazim), tak si nedavam v den sexu rovno 10 fernetov...ci?

zuzana76
16. jún 2010

tak ja som zakazdym otehotnela, nejako tak, ked som aj trochu pila, 10 fernetov to nebolo, ale 1 tequila, , alebo cervene vino, samozrejme,ze alkohol nie je dobry pit pravidelne, ak zena tuzi otehotniet, ale jednorazovo , na nejakej akcii a prave vtedy sa uvolni a nemysli len na plodenie a mozno preto aj otehotnie, nemyslim si, ze take jednorazove vypitie alkoholu by branilo pocatiu, ale nehovorim o strieskani sa pod obraz bozi, lebo to si myslim tiez, ze by nebola nicoho schopna a bolo by jej zle, namiseto pomyslenie na sex

marikac
16. jún 2010

mam zivy priklad toho, ze aj ked ma clovek vypite, splodi potomka.... 😉
sestra s manzelom "pracovali" na babatku pol roka a nic...a ked bol Silvester a oslavy Noveho roka, dajme tomu, ze boli pod obraz bozi, tak trosku, nie ze nedokazali rozpravat, koordinovat pohyby, ci stat na nohach ,jednoducho "dali si"a pocali prave vtedy krasnu a zdravu dcerku, dnes ma 9 mesiacov 😀

warholette
16. jún 2010

alkohol uvolnuje zabrany a pripity par si tazko spomenie na kondom... takze sa plodi skutocne lahsie 😉

siska765
19. apr 2013

@mircalla no pokial tancujes a tych 10 fernetov je pocas celej noci tak to nie je pravda ze musis byt spita,pokial ich riedis napr.tonicom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre