Zlé užívanie Duphastonu

lilinka26
4. máj 2013

baby viete mi niekto poradit co mam robit a co to moze znamenat?snazime sa o babatko uz pol roka 7 rokov som brala antikoncepciu a teraz mi doktora predpisala duphaston a clostinberg mala som ho uzivat od 11-25 den teraz 28.4 som ho mala prestat uzivat a po siedmych dnoch od mrchy zacat znova brat duphastan plus clostinberg 2x1 5 dni no ja krava som to zle pochopila a dnes som dostala slabucku mrchu a doslo mi ze ja som mala ten duphastan vysadit 28 nie az ked dostanem mrchu takze som ho brala navyse 5 dni...ovu mam hned po mrche cyklus viac ako 30 dnovy preto mi predpisala toto uzivat.Co mam teraz robit brala som zbytocne ten duphastan ked som si to pokazila tym ze som ho dlhsie brala...

ika84
4. máj 2013

zavolaj lekarovi, hormony nie su sranda

lilinka26
autor
4. máj 2013

no ved musim tam ist v pondelok lebo neviem ako dalej ci mam nasadit ten clostinberg a kedy...som tu nova hladala som podobnu diskusiu ale nic som nenasla (teda lepsie povedane nikto taky mudry ako ja asi neni 🙂 dakujem za odpoved ika

krasneleto
4. máj 2013

duphaston je hormon na udrzanie tehotenstva... cize nic si tym nepokazila aj ked ho beries vkuse.. niekto ho berie az do konca tretieho mesiaca.. klud a clostyl si dostala na dozretie vajicka.. ovela vacsi pruser by bol keby si to brala naspat a zabudla prestat brat clostyl... nicm si nepokazila tym duphastonom

andiekens
4. máj 2013

@krasneleto suhlasim 🙂 nemusis mat obavy v tomto pripade 🙂

cawes
4. máj 2013

@lilinka26 ja som brala v kuse a bez problemov

koniarova
4. máj 2013

@andiekens Aj ja súhlasím. Nič sa nedeje. Kľud. 😉 😉

lilinka26
autor
4. máj 2013

tak dakujem baby za odpoved...tak som vysadila dnes a pojdem v pondelok za sestrickov kedy zacat brat clostyl...dufam ze sa coskoro podari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre