Začíname v roku 2014

maci_267
2. júl 2013

Táto diskusia je pre všetky (budúce) snažilky, ktoré z nejakého dôvodu plánujú otehotnieť v roku 2014. Či už je to kvôli svadbe, finančným záležitostiam alebo práci. Každá z vás je tu vítaná!

materina_duska
2. júl 2013

2015 tu ešte nie je? 🙂

jakojka
2. júl 2013

@maci_267 je to este daleko a neiste, ale chceli by sme este jedno dietatko a planujeme ho niekedy buduci rok, takze sa pridavam 🙂

maci_267
autor
2. júl 2013

Si pamatam ako bola minuly rok skupina 2013 a prišlo mi to tááák ďaleko a už to tu je 🙂
Keďže som min. rok otehotnela úplne neplánovane počas sviatkov, čiže veľa alkoholu (no kto si nedá na Vianoce koňak, punč, pivečko po ťažkom jedle), nezdavé jedlo atď + stresy a o bábo sme prišli, rada by som sa na nadchádzajúce tehotenstvo pripravila, či už stravou, vitamínmi a myslím, že na takéto rady táto skupina taktiež môže slúžiť 😉

nicolettka2126
4. júl 2013

@maci_267 ahoooooj moja,som rada ze som na teba natrafila :-* U nas to sice este nie je iste,ci zacneme prave v roku 2014 ale ak bude vsetko ok tak asi ano 🙂
Takze ak mozem, tiez sa do tvojej skupinky pridavam 🙂

maci_267
autor
4. júl 2013

@nicolettka2126 juj teším saaa, snáď nám to vyjde ako si prajeme a budeme spolu bruškovať 😀 :-* Bude aj u vás svadbička? Sa mi zdalo že hej 🙂

nicolettka2126
4. júl 2013

@maci_267 no tak to teda dufam aj ja,aspon by sme sa navzajom podporovali 🙂
A s tou svadbou este nevieme presne 😉 Teraz zaciatkom juna boli len zasnuby takze sa neponahlame 🙂
Bud bude buduci rok alebo o dva roky,uvidime este 🙂
A u vas ako?Co noveho?

tamarka9
9. júl 2013

ahojte baby, ja by som sa k vam rada pridala, aj ked som uz bola v lete 2013 ale bohuzial pracovne podmienky nas stale nutia na odklad, ale dufame ze zaciatkom 2014 to uz bude realne 🙂

maci_267
autor
10. júl 2013

@nicolettka2126 vidis, mozno si este aj svadbu odbavime spolocne 😀 😀 U nas nic nove, asi sa budeme stahovat do AT ale to je hudba dalekej buducnosti (jesen asi) 😀 A co vy??

nicolettka2126
10. júl 2013

@maci_267 Asi mi dnes nedopina,ale co je AT?? 😀
No okrem tych zasnub uz asi nic nove..akurat ze teraz 1.7. bol jeden rok co pracujem..akoze hrozne to letiii 🙂
Sa pamatam ako som minuly rok pocitala dni ze keby som ostala tehu tak aby som mala tych 270odrobenych 😅
A bum,uz je rok prec 🙂
O chvilku budeme stare kozy 😀 😀
Ale toho maleho uzlicka sa snad uz coskoro dockame aj my dve 😉

sharmana
9. dec 2013

Ahojte, chcem obnoviť tému. Sú tu ešte nejaké dievčatá, čo plánujú "ísť na to" budúci rok? My sme to odložili práve na 2014. Som zvedavá. Píšte 😉

parvinka0001
13. dec 2013

@sharmana jaaa 😉

sharmana
13. dec 2013

@parvinka0001 super, a odkedy sa začnete snažiť? či už ste začali? my plánujeme tak koniec jari, leto... už mám jednu princeznú, konečne som začala mať ten pocit, že je správny čas a že aj malá už nebude tak žiarliť 😵

patkobo
13. dec 2013

ja sa tie chcem pridat do tejto diskusie 🙂

parvinka0001
14. dec 2013

@sharmana od noveho roku i ked to asi hned nevyjde nakolko teraz doberiem antikon....tak ale dufam ze sa podari cim skor 🙂 no uz je v takom veku ze by nemala, urcite sa aj ona bude tesit ked dostane surodenceka 😉

sharmana
14. dec 2013

@patkobo ahoj, snažíte sa o prvé bábo? 😵

sharmana
14. dec 2013

@parvinka0001 no po antikoncepcii sa môže stať kludne, že to vyjde na prvý šup, aj také baby poznám čo hned otehu.. 😉

sharmana
14. dec 2013

@patkobo jaaj až teraz som si všimla, že už máš synčeka 😀 😀 😀

patkobo
14. dec 2013

@sharmana ano, uz mame jedneho bubaka 🙂 .. teraz na Vianoce bude mat 2 roky .. od februara sa ideme snazilkovat .. "musi" sa to podarit najneskor do maja 🙂
Vy sa snazilkujete o prve?

sharmana
14. dec 2013

@patkobo tiež druhé, dcérka už má 3,5 roka, avšak s nou by to bolo skôr tažké, nespávala v noci do 2 rokov a aj je trošku náročná povaha, aj ked zlatá, mudrá, šikovná, predsa si vyžadovala donedávna moju 100% pozornosť, neustálu a iné dieťa by brala ako vážnu konkurenciu... 😀

patkobo
14. dec 2013

@sharmana ja som tiez chcela co najvacsi vekovy rozdiel .. ale manzel velmi tlaci, ze uz chce dalsie, tak som na "namotala" uz aj ja .. aj moj maly je na mna velmi naviazany, nie je komplikovana povaha, to nie, ale je taky mojkacik .. este stale sa dojcime 🙂 .. teraz od zaciatku decembra zacal chodit do skolky, absolutne bez problemov sa zaradil medzi deticky, ani slza nepadla (nepocitajuc tie maminkine), tak sme velmi stastni .. od januara idem do prace 🙂

somjankad
14. dec 2013

hm keby som nemala v hlave tolko otazok a ziadne odpovede tak aj ja by som sa vbelmi rada pridala ale... tuzba je velka ,ale rozum vravi nie ach jaj ako sa zbavit pochybnosti....

patkobo
14. dec 2013

s otazkami a odpovedami velmi radi pomozeme .. niekedy treba rozum srdcom potlacit, ver mi 🙂

somjankad
14. dec 2013

@patkobo no neviem neviem mna nepresvedci asi ani srdce ,ale si mila -cenim si to

sharmana
14. dec 2013

@patkobo tak to máte ideálne, chcete to obaja, dokonca tvoj manžel ešte aj prvý navrhol, čo je super... my sme mali dilemu aj kvôli stahovaniu a prerábame rodinný dom, je toho dost, neustále stavenisko, vždy sa nájde dalšia robota... ja som však povedala, že bud budúci rok ideme na to, alebo už vôbec, aj kvôli veku to už nechcem odkladať 😉

sharmana
14. dec 2013

@somjankad ak túžite obaja s manželom či partnerom po dieťatku a máte na to zázemie, tak by som tiež počúvala srdiečko 🙂

somjankad
14. dec 2013

@sharmana ja uz dve deti, mam priatel ziadne asi o tom to cele je ,ale je tam privela ale...

petrolejka82
14. dec 2013

@sharmana tiez by som sa rada pridala. Predstavim sa teda trosku: HA som vysadila v juni 2012, cely rok sa nam nedarilo a v juni 2013 som skoncila na operacnom stole po mimomaternicovom tehotenstve. Lekari kazali pol roka cakat, a teda nam to vychadza tak, ze v novom roku ideme pozvolna na to 😉. Hadam to bude stastny rocik pre nas vsetky 😀 a podari sa.

sharmana
14. dec 2013

@somjankad áno, chápem, ale ak si rozumiete a chcete spolu zostat, tak jedno spoločné dieťatko sa žiada, či nie? 😵

sharmana
14. dec 2013

@petrolejka82 ja myslím, že už bude budúci rok ten šťastnejší, myslím pozitívne 😉 mala si aj nejaké vyšetrenia, či všetko bolo okej až do toho mimomat. tehu? to si inak myslel môj dr, ked som čakala dcérku, stále ju nevidel na sone, tak ma pripravoval na túto alternatívu... neboj druhé tehu už bude ok, mimomaternicové si myslím že je len náhoda 😉

petrolejka82
14. dec 2013

@sharmana jasne, tiez to tak beriem, uz je to odplakane a tesim sa, co pride 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre