Začala som si robiť ovulačné testy

zazrakysadeju
17. jún 2023

Ahojte,
Je to úplne prvý mesiac kedy som sa rozhodla testovať ovulačné testy 🙂 Veľmi dúfam, že sa mi podarilo otehotnieť. Ja som si len tak robila aj tehotenský test 14.6 to znamená, že 18DC....mala som strašné bodavé bolesti v pod brušku a mám to až do dnes 😲 dnes je 17.6 a 21DC.
Nepridala som foto tých tehotenských testíkov, lebo na foto este nie je vidno ducha a ani kanálik 😏 ale voľnym okom to vidím. Možno niekto z Vás mala takú skúsenosť, že ste otehotneli ešte pre OVU noo všetko je možné aj keď je tam iba 20-30% možnosť otehotnieť. Držte mi prosím pekne palce aby sa mi to podarilo po pár mesiacoch snaženia 😍 urobim si druhý tesť až niekedy okolo 19.6 keď zosilnie, budem nesmierne rada. Samozrejme podelím sa s Vami o novinky, či to bude pozitívne či negatívne. Každej z Vás držím palčeky, ktoré túžite po bábätku 💗

beata_k
17. jún 2023

@zazrakysadeju Drzim prst ✊🍀

zazrakysadeju
autor
17. jún 2023

@beata_k ďakujem veeeeľmi pekne 😍

bm_
18. jún 2023

nechcem ta sklamat ale nemozes mat este ducha z hcg ak si mala ovu 13.6. a ani sa neda otehotniet pred ovulaciou. poctivo si testovala, ani to nevyzera ze si skor mala zvysene LH a ovulacia prebehla skor. mozu sice spermie cakat na vajicko, ale folikul praskne az ked vystupi LH -co u teba bolo toho 13.6. a ovulacianastane az potom. cize spojenie spermie a vajicka mohlo nastat 14.6.-15.6. a to je naozaj velmi skoro. embryo len putuje do maternice a este sa nestihlo uhiezdit aby sa zacalo HCG vytvarat. ja som svoju prvu druhu ciarku videla na 9dpo (ano otestovala som aj skor:D ) ale velmi ti drzim palce aby si skutocne dve ciarky coskoro nasla aj ty

majulka098
20. jún 2023

@zazrakysadeju no podľa fotiek ovu testov, bola podľa mňa ovu až 14.6., najtmavšia čiarka, takže prakticky test sa oplatí robiť až 24.6. a neskôr ... A otehotnieť pred ovu sa nedá, jedine mať sex pred ovu a spermie do ovu počkajú (2-3 dni by mali vydržať)

zazrakysadeju
autor
7. júl 2023

Ahojte, takže 29.6 na 33DC som dostala namiesto menzesu jemné špinenie celý deň, bolo do hneda ako aj zvyknem mať pred menzesom, na druhý deň som dostala aj jemne rozovú krv, trvalo to dva dni a vystačilo by to na jednu vložku, po tých dvoch dňoch som mala ešte 3 dni pár kvapiek na intímke. Skončilo sa to, ale stále mávam jemné krče v podprušku a včera som dokonca keď som sa z ničoho nič zobudila v noci, tak som pociťovala taký zvláštny pocit brnenia ako keby v bruchu. Nikdy som nemala takúto menšteuáciu, každý mesiac mám 6 až 7 dňovú menštruáciu, ale veľmi silnú s veľkou bolesťou a s hrudkami krvy,no tento raz to nebolo. Bola som s tým u gynekológa, ale nič nevidel na Sone...ja som ani nepredpokladala tehotenstvo keďže som dostala veľmi slabú a krátku menštruáciu, bola som jedine zvedavá či to nemá nejakú inú prúčinu ako cystu či niečo iné, ale lekár mi pobedal, že som úplne vporiadku 🤗 pre istotu som si test urobila 3 dni po menzese 25kový test a bol negagív. Dúfam, že som naozaj Ok a budem čoskoro tehotná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre