Z čoho môžem mať kŕče v podbrušku?

hrybik
25. apr 2020

Baby z čoho môžem mať kŕče v podbrušku a žiaden menzes iba kŕče ako keby som mala menzes ale bez krvi.aj vajecniky ma bolia a chrbát už som z toho pako mam len kde tu keď sa vytrem na wc krv máličko alebo hnedkaste.Ďakujem za odpovede

zuzka565
25. apr 2020

Ja mam momentálne podobný problém. So síce po ovulacii a od vtedy spinim. S mužom sa snažíme o druhe babo. Po pohlavnom styku som kus zakrvacala a teraz druhý tretí deň iba spinim. A tiež ma sem tam pichne v podbrušku alebo také kŕče.

hrybik
autor
25. apr 2020

@zuzka565 ja nevem čo to môže byť,aj ja som po pohlavnom styku s manželom mala krv.a aj vy máte že kde tu mate keď sa vytrete krv?

zuzka565
25. apr 2020

Ani nie až krv skôr také hnedé. Taky divný pocit mam v bruchu (podbrušku).

hrybik
autor
25. apr 2020

@zuzka565 hnedé mavam tiež,čo už snami babami,chlapi take nemusia riešit

zuzka565
25. apr 2020

Asi tak 😀. Dúfam nám to čím skôr prejde

sim_simonka
25. apr 2020

Baby a nemôžete byt tehu??

zuzka565
26. apr 2020

Tak ako my sa snažíme. Len pri prvom tehu viem kedy sme malého splodili. Viem ze som tiež zakrvacala tak ako teraz ale neviem ci ma bolelo aj tak brucho. Už si nepamatam

hrybik
autor
26. apr 2020

@zuzka565 však to😕 aj my sa tak snažíme ešte nemame bábätko a snazime sa už rok dnes je 23dni čo mam tieto problémy a chrbat ma boli a prsia,držím ti palce z celého srdca.

hrybik
autor
26. apr 2020

@sim_simonka myslíš? ,to by bol zazrak

zuzka565
26. apr 2020

Uvidíme ja chcem skúsiť o nejaký týždeň test ut tak som zvedavá. Ja už mám jedného chlapčeka bude mať 3 roky. Mne prvé tehu ukázal test týždeň pred MS dve čiarky. Ale slabé.

zuzka565
26. apr 2020

Daj vedieť potom ze ako si dopadla 😀 bola by to fakt sranda

misa11111
26. apr 2020

Ja to mam tiež par mesiacov, že Týždeň pred menz. špinim také hnedé, bola som aj u lekára no nič mi na to nepovedal urobil vyšetrenia, zobral krv a vsetko že mám v poriadku 🥴...

sim_simonka
26. apr 2020

@hrybik tak neviem, nie som ani lekár ani jasnovidec...ale myslím ze aj toto je jeden s príznakov..a nie každé tehotenstvo je take iste

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre