Vzťahy počas snaženia

Ahojte.. Ako to máte so svojimi polovičkami? V case keď sa snažíte o babo a presne mate plodné dní a na niečom sa pochytíte... Idete aj tak na vec alebo musíte počkať kým je medzi vami všetko ok? 🙂

zuvelyn
6. nov 2021

Neviem si predstaviť aby muž za mnou prišiel s tým že všetko ide bokom ale musíme mať sex lebo mam plodné dni. Asi by som ho vysmiala ci mu nedrbe. Majte sex vtedy ked na neho máte chuť a nie z povinnosti.

pinaofina
6. nov 2021

@zuvelyn my sme sa snazili o babo 2,5 roka, kym sme sli do CAR. A na zaciatku sme to robili ked sme chceli, ale ver tomu, ze po takom dlhom a smutnom case si velmi dobre odsledujes a mas sex v plodne dni, cize zial ano.

mala_zabka
6. nov 2021

Really? 😳 A prečo spolu preboha nespíte vtedy, keď chcete?... nie vtedy, keď "musíte"? 🙄 Akože Lojzo, vlez na mňa, je jedno, že si ma nasr#l jak nikdy. Proste ma napusť a môžme byť na seba ďalej urazení. Alebo jak? Fakt si neviem predstaviť ako by som lanárila chlapa, s ktorým sme sa práve pohádala do postele, lebo veď mám ovuláciu, tak predsa musí 😂 Tento fanatizmus ide nejak mimo mňa tyjo.... 😁

pinaofina
6. nov 2021

Ale teda dodam, ze nie pocas hadok a tazkych chvil 😄 pocas normalneho obdobia, ked boli plodne dni tak sme vedeli, ze v ten den ideme na to

buduca_mamicka007
autor
6. nov 2021

Joj nie :D nebolo to nič hrozné... Práveže sa milujeme často, lebo chceme a mame tu vášeň medzi sebou, sme čerstvi novomanželia 🙂 spime spolu teraz takmer každý deň a je to jedno s druhým... Chceme babatko a chceme aj sami seba :D včera som sa vytesovala ze mam pozitívny ovu test tak si vravím ze super ale potom sme sa jemne nepochopili, ale nič hrozné... V noci sme sa nakoniec milovali aj uzmierili :D ale to nie žeby sme sa nerozprávali, len som bola jemne oduta povedzme :D

zuvelyn
6. nov 2021

@pinaofina nie, o dieťa sme sa "snažili" dva roky. Tiež neprišlo hneď. Ale my sme dieťa nemali ako prioritu, bude bude, nebude nebude. Nedopustili by sme sa dostať do takého štádia mať sex podľa kalendára. Ale verím tomu že mnohi žien to ma naopak..
🤷🏼‍♀️

buduca_mamicka007
autor
6. nov 2021

@zuvelyn nemalo to vyznieť ze mame sex podľa kalendára.. To by sme spolu potom nespali mimo plodných dní co sa deje stále :D ale viem ze veľa žien to asi tak ma.. Ale aj chápem.. Ak sa im dlhodobo nedarí tak ich už asi aj chuť prechádza a majú z toho všelijaké pocity

pinaofina
6. nov 2021

@zuvelyn tak sex sme mali normalne, nie podla kalendara, ale ano v tie 2-3 dni, ked to mohlo vyjst sme si to pLanovali

tosomja
6. nov 2021

@buduca_mamicka007 neviem si predstaviť sexovať presne v danú minútu kedy mám ovulacny hlien. Proste keď je chuť, užijeme si, či sú plodné dni či nie ... keď nie je, tak ani plodné dni to nezachránia.

alexandra2468
6. nov 2021

Tak tiez som s manzelom nemala nikdy sex, ked som bola na neho nahnevana 😃
Ale viem si predstavit, ze ked sa niekto snazi roky o dieta, tak ano, oduta neoduta - cez plodne dni sa sexuje :D

buduca_mamicka007
autor
6. nov 2021

@alexandra2468 haha presne 😀😀😀 ako my sa snažíme len 3 mesiace tak je to take pohodove snaženie 🙂 a milujeme sa často ale s chuťou, žiadne nútenie 🙂 ale hej.. Ak by to bolo niečo čo by ma fest nasralo tak by som asi nechcela urcite.... To je jasne. Zase odtiaľ potiaľ 🙂

buduca_mamicka007
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
buduca_mamicka007
autor
6. nov 2021

A hlavne ak sa babatko nepodarí co najskôr tak budem musieť na operaciu a potom pol roka nič.... Tak mame skúšať, čo najviac.. Mame nakazane od lekárov 🙂 tak mi bolo ľúto to nechať tak koli malixhernosti

janickacrazy
6. nov 2021

@buduca_mamicka007 no ja som si nikdy nerobila ovulacne testy a keď sme chceli dieťa, tak sme mali sex skoro každý deň, to úplne stačí, z môjho okolia vidím, že čím viac plánujú, testujú, stresuju hneď od začiatku, tak tým viac sa nedarí

buduca_mamicka007
autor
7. nov 2021

Inak myslíte si,, ze ten posledný test z piatka je pozitívny ci ešte nie? Ten predošlý test si nevšímajte, testovala som omylom ráno o 8 mej tak mi vyšiel ako pozitívny... Od piatka, čo bol ten posledný test na fotke tak mi uz slabne čiarka... Testovala som 2x v sobotu aj dnes dopoludnia a uz su slabšie čiarky.. Ci ešte testovat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre