Výživový doplnok pre chlapa

nikusik0107
19. okt 2015

Ahote baby...chcem sa opytat...snazime sa o babo cca pol roka ale stale nic...ja chcem zacat brat infocil, momentalne pijem alchamiku plus tabletky kyseliny listovej...idem na hormonalne testy ...tak a moje otazky...
Co by ste mi poradili pre chlapa ako vyzivovy doplnok...?
Mozem brat infocil+alchamiku+kyselinu listovu?
Myslite si ze mam pockat na vysledky a potom zacat uzivat infocil? alebo je to jedno?
Dakujem za odpovede...

womankc
19. okt 2015

obaja vitamín E
mužovi môžeš aj prášok Maca
je toho isto viac , ale zatiaľ len zľahka, ,kým nebudete mať obaja porobené výsledky

nikusik0107
autor
19. okt 2015

no len tu je trosku problem lebo prasky nechce cize potrebujem nieco vo forme tabletok.... 😉

worker_falcon
19. okt 2015

Ooo, pol roka...

A je to infolic, jestli se nepletu.

v tabletkách je tribulus terrestris, a maca je takisto v tabletkách.

nikusik0107
autor
19. okt 2015

ano ano pardon infolic...oprava...

dragulka
19. okt 2015

@worker_falcon je to inofolic ale nevadi.... http://www.inofolic.sk/ ...najradsej mam takychto ktori len chodia mudrovat na forum aj ked nevedia o com...
@nikusik0107 kuk na tu stranku, su tam vyzivove doplnky aj pre muzov...

nikusik0107
autor
19. okt 2015

dakujem...a chcem sa este opytat neboli sme na ziadnych testoch ani nikde..len chcem to nejako podporit...tak ci nevadi ak bude brat napr tribulus terrestris aj napriek tomu ze mu asi nic nie je..len to chcem proste urychlit...tak preto sa pytam...dakujem

dragulka
19. okt 2015

@nikusik0107 ten tribulus nepoznam takze k tomu ti neviem nic povedat... inofolic a folandrol by nemal ovplyvnit testy...naj mas ak zavolas svojmu lekarovi a spytas sa. ved za to nic nedas a budes mat istotu ktora ta nebude zozierat 😉

nikusik0107
autor
19. okt 2015

ako nejde o mna skor o neho aby som nieco nedokaslala vies? ci sa mozes stat nieco pri brani takychto vyzivovych doplnkov...

womankc
19. okt 2015

macou a vitamínom E nemôžeš uškodiť , to sú len výživové doplnky , ten tribulus nemám skúsenosti , tak neporadím

worker_falcon
19. okt 2015

@womankc
@nikusik0107 tribulus je kotvičník, riešilo sa to tu x-krát. podobné afrodiziakum ako maca. rastlinného pôvodu.

ria88
19. okt 2015

@worker_falcon @nikusik0107 tribullus neuzivat, lebo ak je hormonalna hladina u chlapa v tejto oblasti vyvazena, tribullusom by sa to mohlo rozhodit. posobi totiz na tvorbu testosteronu. iba ak by ste sa dostali do stadia, ze tribullus naozaj treba, potom by som sa nim zacala zaoberat. skor nie.
takze maca tabletky, selezin ace (alebo kombinacia samostatnych vitaminov selen, zinok, A, E)

worker_falcon
19. okt 2015

@ria88 ale tribullusom nepokazí nič, negatívne neovplyvní tvorbu testosterónu.

womankc
19. okt 2015

@worker_falcon ani som nevedela akurát som išla aj ten kotvičník spomenúť xixixi 😎

ria88
19. okt 2015

@worker_falcon ja by som sa s tym nezahravala. bodka.

nikusik0107
autor
19. okt 2015

gynex...a s tymto nema nahodou nikto skusenosti?

janickacrazy
19. okt 2015

@nikusik0107 Možno by bolo lepšie dať si porobiť nejaké vyšetrenia najskor a potom začať brať nejaké výživové doplnky. Ja som brala femibion a do 2 mesiacov som bola tehu.

oskvarka
19. okt 2015

selezin ACE, vytaminy B, kys. listova alchemilka, vyt. E navyse ale ak nechce toho moc tak cenovo celkom ok a take relativne komplexne je ten selezim..

jankazav
19. okt 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Prvé mi napadlo šatavari, ale to je pre ženy 😀 Aj ked som počula, že to užívajú aj muži. Z prírodných indických potom napríklad Ašvaganda je vyslovene na podporu sexuálneho života a plodnosti http://ajurshop.sk/produkt/asvaganda-kapsuly/ 🙂

nikusik0107
autor
19. okt 2015

oo o takom som este ani nepocula...mate s tym skesenosti?

jankazav
19. okt 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

@nikusik0107 So Šatavari áno, to som užívala pred tehotenstvom aj po pôrode na podporu laktácie. A s Ašvagandou nie, ale mal by to byť ekvivalent pre mužov, čo sa plodnosti týka.

lestate
20. okt 2015

Profertil Male... neviem povedat, ci funguje ci nie, ale moj muz to bral... nie je to lacne, ale citala som recenzie, kde to na spermiograme pomohlo, niektori ale nemali zmenu... moj to bral len ako doplnok ked ja som brala profertil female...