Vyvrcholenie a aplikácia tampónu

22. júl 2021

Baby ja viem že si o mne pomyslite svoje 🤣a neverila som že toto riešim v 24rokoch ale ! Môžem si dať tampon keď sa do mna priateľ urobil ? Snažíme sa o babatko a vždy sa snažím vyhnúť vytekaniu spermií pomocou aplikovania tampónu 🙂 je to zle alebo to je jedno ?

belllinka
22. júl 2021

no moc tomu nepomáhaš, keďže ti tie spermie potom vsaje tampon 🙂 To predsa nie je zátka

martinaju
22. júl 2021

Hlúposť, spermie sa dostanú kam majú zvyšok vytečie, je to normálne a tampón by som určite nedávala 🙏🏽☺️

ajka0207
22. júl 2021

Úplne zbytočne riskujes syndróm toxického šoku alebo nejaký infekt.

gleep1
22. júl 2021

Ešte že mali naši predkovia tampóny aby zadržali vytekajúce spermie, inak by sme ako druh neprežili. Vďaka ti pane Boze za ne 🙏🏼

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monicatko20
22. júl 2021
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
22. júl 2021

Nič si o Tebe nepomyslíme a ak tu má niekto blbé komentáre, svedčí to len a len o ňom. Tampón by som nepoužila, ak chceš v sebe udržať spermie, skús si radšej vyložiť nohy hore cca na 15-20 minút po sexe. Prípade aj podložiť zadok vankúšom.
Poznámka pre tie, ktoré by sa chceli vysmievať: toto mi poradil gynekológ!

katka2602
22. júl 2021

Nie som gynekológ, ale podľa mňa to môže mať opačný efekt. Tampón saje, čiže ich neudrží vo vnútri. Ale tie šikovné sa dostanú, kde majú 🙂

katlak
22. júl 2021

@belllinka este aby sa teraz "nastrocny" nepotesili ze usetria na kondomoch 😀 To tu potom pribudne mamiciek 😀

autor
22. júl 2021

@katlak moje tampony sú drahšie , neušetria 🤣ale je ich tam zas viac 😁 ja som sa len slušne spýtala 😇

1mata
22. júl 2021

Myslim si, ze to nema ziaden efekt. Radsej nohy hore na par minut a tak vydrzat.

nikpa
22. júl 2021

Spermie sú už dávno na ceste kam majú keď z teba začne vytekať ejakulát....

autor
22. júl 2021

@nikpa
@1mata ďakujem pekne ❤️😇

luci_ba
22. júl 2021

toto nerob to je hlúposť. Ja som otehotnela ked som bola hore a o sekundu zo mna všetko vytiieklo.

ankare
22. júl 2021

Držíme palce!

katlak
22. júl 2021

ved to nie je v zlom 🙂 ja si robim srandu, ze to "ze to spermie vsaje" moze niekto pochopit po svojom :D

soldi
22. júl 2021

Ovela ucinnejsie nez tampon ci vykladanie noh, je mat orgazmus hned po partnerovi, ked maternica svojimi stahmi spermie doslova vsaje a usetri im tak hodny kus cesty 🙂

kitycat
22. júl 2021

Porad sa o tejto metode s gynekologom, mozno patentujete objav roka 🙈

mey8
22. júl 2021

No ono so spermiamy to je tak... Delia sa na progresivne a neprogresivne... Tie,, sikovné,, uz davno plavaju tam kam majú... Svoju cestu dobre poznaju, zvyšné,, nedobre,,,, neplavajúce,, ostavaju tam a silou gravitacie vytecu- výjdu von.. Takze tolko zo zakladou biologie.. 👍🏻 Laicky.
K tvojej otázke -

mey8
22. júl 2021

Tampón bjebuplne zbytočný, tym si veru nepomozes... To co sa ma hore dostat sa tam dostane...

autor
22. júl 2021

@mey8 ja som si tampon dala aby to nevytieklo , myslela som to tak , že aby som nemala od toho gaťky nie aby sa tam udržali 🙂 ale ďakujem pekne za odpoved čiže tým nič nekazim “nevysáva mi ich ten tampon “ 😇som rada lebo už by som si hlavu trieskala aká som hlúpa 😅

autor
22. júl 2021

@kitycat neviem čo je zle na otázke ? Chcela som len vedieť že či nejako nerobím napriek spermiam ak si dám tampon kvôli tomu že nechcem aby som od toho mala celé gaťky špinavé :D už ani neviem ako ti to mám vysvetlit 😜, nejedna sa o to že ich tam chcem naschval držať a čakať pokial vyletia aj tie hore 😅😀

taskataska
22. júl 2021

autorka, aj na toto uz vymysleli riesenie, vola sa to intimky ;)

h2
22. júl 2021

Ahááá, ja som to predtým nepochopila. Tak áno, ak Ti vadí, že to z Teba vyteká, myslím, že tampón by mohol pomôcť. Ale ja osobne by som v takom prípade radšej použila intimku.

autor
22. júl 2021

@taskataska vieš že intímky mi vôbec nenapadli ? Asi lebo ich nekupujem 😀úplne mi vypadlo z hlavy že take dačo existuje

autor
22. júl 2021

@taskataska u mna nájdeš len tampony alebo vložky , intimky teda vôbec , ale ďakujem ! Zas budem o čosi múdrejšia 🙂

taskataska
22. júl 2021

nemas za co :D

mey8
22. júl 2021

No tampón je savý, tak skús hádať či ich vsaje alebo nie... A keby fungoval ako,, zátka,, tak po vytiahnuti by z teba vyšlo všetko, ako keď otvoríš kohútik.... Tak ja neviem nekontrolujem ti to, ale logika nepusti... 🤷‍♀️ Takže kludne si treskni hlavu.. 😂😅 (nic v zlom samozrejme) ja to už roky riesim posexovým uterákom - čistý, predtým nepoužitý, utriem to čo vyjde. Nasadim čisté spodné prádlo, prípadne intimku, pokiaľ neležim v posteli, ale niekam idem... A taka intimco otazka: to si beries ten tamponnku sexu?? Lebo akosi mi to hlava neberie, ze utekas na wc, vlozis a potom si ides lahnut pripadne,, vylozit nohy aby sa podarilo,, ale predtym si bezis dat tampon?? Akosi to postrada logiku.... INTIMKA ked uz riesi ten tvoj problem,, spinavých gatiek,,

mey8
22. júl 2021

No a nehnevaj sa na kočky ani na mna, ale ked si precitas po sebe uvodny prispevok, nikde tam nespominas, ze ti vadia,, spinave,, gatky po sexe... Lebo povedzme si uprimne, ze sice toho semena je niekedy pozehnane, ale ak by ti vadili spinave gatky tak by si intimky musela nosit,, nonstop,, kvoli vaginalnemu vytoku... No nie?? 🤷‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre