Vyššia bazálna teplota pred menzesom

23. jan 2024

Ahojte, meriam si Bt v ústach každé ráno a od ovulácie sa mi drží teplota okolo 36,75-36,70 a dnes vyskočila na 36,95. Cyklus mám pravidelný 28 dňový ako hodinky. Som zdravá. Pokúšame sa o druhého drobca už od leta, prvé sme spravili na prvú supu. Môže byt zvýšenie teploty z dôvodu otehotnenia? Ovulacny test negatívny (nikdy som nemala dve rovnako silne čiarky). Tehotenský tiež ale mám to dostať až o 4 dni. Myslite že môžem mat ovulaciu aj takto tesne pred ms?

autor
23. jan 2024
autor
23. jan 2024

Neviem spraviť negatív fotky takze ani druhu čiarku neviem vylúčiť úplne 🙂

autor
23. jan 2024
dadka1997
23. jan 2024

Vyššia teplota, ano moze signalizovať tehotenstvo, a na teste sa druha ciarka nedá vylúčiť, skus o 2 dni 😉

autor
23. jan 2024

@dadka1997 máš pocit že tam vidíš ducha? Lebo keď ho tak pootacam tak niečo tam vidím ale to môže byt len kanalik 🙂 jasne že som si dala nádej ale no, vies ako to je keď človek chce 😀😀

dadka1997
23. jan 2024

Vidim tam nieco, skus to odfotit na delnom svetle a skus pozrieť ci nemas v mobilw vo fotoaparate funkciu makro to sa foti vlastne na blízko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre