Vysoká sliznica maternice

9. sep 2024

Ahojte,dnes som bola na preventivke,snazime sa uz dlho. Dr mi pri sone povedala ze mam vysoku sliznicu ze asi pride ms. Lenze ms pride o 12 dní,mala som ovuláciu dva dni dozadu.povedala ze moze ist o tehotenstvo . Stretli ste sa s tým niektorá? 🙂

cookie29
9. sep 2024

Ja som mavala vyssius sliznicu a aj to moze byt prekazkou pri snahe o tehu.

pet888
10. sep 2024

dva dni po ovulacii este nemoze ist o tehotenstvo, vtedy oplodnene vajicko maximalne putuje do maternice. Kazdopadne, po ovulacii by uz vystelka maternice mala byt velka, aby sa tam potencialne vajicko vedelo uchytit, cize v zhladom na dobu cyklu to sedi,ze je vysoka.

autor
10. sep 2024

@pet888 myslíš ze den-dva po ovulke by bola sliznica tak vysoko ako par dni pred ms?

pet888
11. sep 2024

to neviem povedat,zaroven niektore zeny maju vyssiu a ine nizsiu sliznicu maternictve v tej istej faze cyklu, cize sa to moze roznit. Otazka je, ci nie je nieco ine za tou velmi vysokou vystelkou. Ale ak si mala ovulaciu urcite dva dni dozadu, tehotentstvo to zatial byt nemoze (to ale neznamena, ze este nemoze prist).

autor
11. sep 2024

@pet888 ovuláciu som odhadla podla hlienu bez testov.ale zasa je mi divne ze na gynde mi nepovedali aby som prisla po ms ci sa sliznica nezmensila🤔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre