Vysoká sliznica a žiadna ovulácia

26. feb 2022

Ahojte, cez týždeň som bola u Dr na folikulometrii prvýkrát. Bola som tam na 10 DC, vravel ze mam vysokú sliznicu na takýto deň cyklu a keď pozrel vaječníky vravel ze folikuly sú malé ze z toho ovu nebude, dostala som clostil na ďalší mesiac a potom mam prist znova na meranie. Moja otázka, ktorá má nenapadla u Dr, preto sa skúsim pýtať tu - myslíte si že predsa len môže ovu prebehnúť ale neskôr? Co znamená ta vysoká sliznica? Koľko mm mala neviem nepovedal.. Ďakujem za odpovede, za vaše skúsenosti 🤗

emalka
27. feb 2022

Skoda ze nevies tie mm alebo aku ma strukturu.
Vysoka sliznica je zvycajne po ovulacii az do dalsieho cyklu. Preto mi napada, spolu s malymi folikulmi, ci si nahodou nemala skorsiu ovulaciu? 🤷‍♀️

reasonka
27. feb 2022

Ja mám ten istý problém ako ty 10 DC malé foliky a sliznica 15 mm ,v ten deň som mala aj pozitívny ovu test ,ale podľa teploty ovu bola až o 3 dní teda ak vôbec bola ,tiež idem na kontrolné sono hneď po ms aby zistil prečo ta sliznica je taká vysoká 🤷🤷a popravde ani som necítila ovu bolesti čo zvyčajne cítim a dosť

autor
27. feb 2022

@emalka
@reasonka no veru škoda, v tom strese ma ani nenapadlo sa opýtať, celkovo má Dr rýchlo od bavil, aj som čakala ze mi povie ench prídem o cca 4 dní ze co a ako.. Neviem ovu testy som nerobila a dosiaľ som ani oovu bolesti nemala.. Posledné 3 cykly sa mi celkom upravila pravidelnosť (predtým som mala dlhší cyklus - priemer okolo 36 dní ako kedy).. A tak mam ísť aj na hormonálny profil ak príde menzes a začať užívať ten clostil... S tým clostil om nemáte skúsenosť?.. Ďakujem 🤗

reasonka
27. feb 2022

Ja som ho brala 2 cykly prvý cyklus malé foliky a druhý cyklus zabral mala som dva veľké ,ale tehu ešte niesom🤷🙂

autor
28. feb 2022

@reasonka no tak som zvedavá ako zaberie u mna, dúfam ze sa pošťastí 😊 a ešte ak môžem sa spýtať, nejaké vedľajšie účinky pri jeho užívaní boli? Či všetko ok?

reasonka
28. feb 2022

Nemala som žiadne 🤔len väčšie bolesti počas ovulky sa mi zdá ....kúp si vitamín E k tomu ,to mi bolo doporučené brať ,len po ovulku stačí 🙂

autor
1. mar 2022

@reasonka dakujeeem za radu, kúpim 🤗

mjkmajka
4. mar 2022

Ahoj neviem ci to je ešte aktuálne ale mne sa toto stalo po ET. To znamená ze mi nevyšlo a chcela dlasi mesiac. Mala som super sliznicu no ovulácia a teda aj hormóny poukazovali na to ze nebude. S lekárom som sa poradila a hovoril ze nie každý mesiac je ovulácia. Co je pravda, plus po ET kde som nechala 15 vajíčok si myslím,že to aj je normálne. Na ďalší mesiac som sa rozhodla ísť na istotu a brala som hormóny. Avšak ja podstupujem ivf neviem ci je to relevantne pre teba. 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre