Výsledok ovulačného testu

bessdonna
20. mar 2022

ahojte zienky.chcem sa spytat,ako funguje ovu test.ked napriklad dnes je pozitivny,tak ovulacia prave prebieha a zajtra a pozajtra su najplodnejsie dni,takto som to pochopila z opisu.tym padom ak si spravim test aj zajtra a pozajtra,tak by tam mali byt stale dve tmave ciary,alebo uz bude druha ciara zase slaba?alebo viac dni za sebou ukazuje pozitivny vysledok?dakujem za odpovede

babovka2321
20. mar 2022

@bessdonna v case, ked je pozitivny test, je dobre skusat. Ja som testovala len jeden mesiac, lebo som akurat aj otehotnela, ale mala som pozitivny ovulacny (mega silnu ciarku) az 2 dni po sebe.

bessdonna
autor
21. mar 2022

@babovka2321 ahoj.mala som v sobotu 2silne ciarky,ale neskoro som si odcitala vysledok.v nedelu a dnes je uz druha ciara bleducka aj po case.teoreticky som to mala v sobotu?t.j.12.den cyklu

babovka2321
21. mar 2022

@bessdonna po pozitivnom teste standardne prichadza ovulacia do nejakych 48 hodin, cize kludne to mohlo byt aj na 14. den teda, ale plodnych je niekolko dni pred nou, takze v case pozitivneho testu ideal.

bessdonna
autor
21. mar 2022

@babovka2321 aha,takze moze byt ze to prebehlo az vcera a preto vcera a dnes je opat slaba ciara.dakujem ti za vysvetlenie

richard_michalka
30. mar 2023

@babovka2321 baby poraďte je pozitívny ovu test podľa vás ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre