Výsledky z cytológie sú v poriadku, ale otehotnieť sa nedarí

mirkamimka
28. apr 2018

Potrebujem radu snazime sa o baby a snazila som sa aj s inymi partnermi a oni uz maju deti. Podla cytologie som v poriadku aj podla sona mam v pohode maternicu ovulaciu mam pravidelnu len neviem preco mi tam tie spermie nedojdu je to tym ze namam vaginalny orgazmus alebo cim aj ovulacne testy mi vysli a stale nic cim to je co mam robit

lillystranska
28. apr 2018

@mirkamimka podla mna vaginalny orgazmus s tym nema nic inak by som bola vkuse tehotna zrejme psychika moc sa na to sustredujes

ah1234
28. apr 2018

@mirkamimka s orgazmom to nic nema, ja som otehotnela ked som ziadny akurat nemala...

susinka2901
28. apr 2018

@mirkamimka treba to riešiť s gynekologickou. Mňa po roku snaženia poslala na laparoskopiu a tam som sa dozvedela že mám nepriechodné vajcovody. Všetko mám inak v poriadku. Ovulácia prebieha,folikuly dorastajú,menzes pravidelný,len sa nedarilo. Pri nepriechodnych vajcovodoch dochádza k tomu,že spermia sa nevie dostať cez vaječník(keďže je upchaty). A tým pádom nemdochadza k oplodneniu. Dá sa to zistiť jedine tou laparoskopiu žiaľ. No treba to riešiť s gynekologickou.

lilyianka
28. apr 2018

@mirkamimka a terajsi partner je tiez v poriadku?
A ako bolo spomenute, ty mozes mat nepriechodne vajcovody...a da sa to zistit aj vysetrenim, kt.sa nazyva hyfosy- to ti vstreknu kontrastnu latku a budu vidiet ci mas vsetko priechodne...takisto mozes vytvarat protilatky na spermie, mozes mat problem s uhniezdenim...
Tvoja gynekologicka ti urobila iba zakl.vysetrenia a napr taky horm.profil?

mirkamimka
autor
28. apr 2018

@lilyianka ano iba zakladny profil ale tie dalsie veci nie

deti95060810
28. apr 2018

kámoška by nemala ani jedno keby to bolo podľa orgazmu...😉

zuzka565
28. apr 2018

My sme sa snazili o babo 5 mesiacov. A tak som vyskusat dat panvu hore po sexe aby sa spermie nedostali hned von a gravitaciou sa posunuli dole. A otehotnela som 😁.

natalia11111
1. máj 2018

@mirkamimka chod do CAR tam ta vysetria podrobnejsie, ja mam napr. alergiu na spermie, a mozu to byt aj tie nepriechodne vajickovody..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre