Vyšetrenia sú ok, no i tak sa nedarí

klara855
12. feb 2014

baby, bola som na vystreniach, vsetko je ok....co ma velmi potesilo...som si vydychla.... ale preco sa i tak nedari?!? nestretli ste sa s tym? v com bol teda konecny problem? co dalej? umele vylucujem...

andrejka1978
12. feb 2014

@klara855 no otazne je na akych vysetreniach si bola. nie je vysetrenie ako vysetrenie. a u akeho lekara si si ich dala robit je tiez dolezite. statny lekar ti niektore nespravi, lebo poistovna nepreplati, sukromny ano, lebo si ich platis v sluzbach nadstandard. a to moze byt veliky rozdiel......................

klara855
autor
12. feb 2014

@andrejka1978 je sukromnicka....mam este chodit na odbery krvi pocas cyklu a z toho sa urobia este dalsie vysetrenia....zatial je vsetko ok....no ako pozeram na net, tych vystreni je este kopec...takze este dlha cesta ...snad sa pride na koren veci🙂

andrejka1978
12. feb 2014

@klara855 no teraz je vela hlavne tych trombofilnych stavov. koli tomu nemozu baby otehotniet pripadne donosti dieta. robila ti to?

klara855
autor
12. feb 2014

@andrejka1978 uz som o tom pocula, ale este mi to nerobila...iba nedavno sme sa dali na specifikejsie vysetrenia...vdaka za tip, ked to nenavrhne nabuduce, tak jej to poviem,co ak.....tak uvidime🙂 ako pozeram, ty uz mas dve deticky🙂 super mat doma zlatusikov🙂🙂🙂

andrejka1978
12. feb 2014

@klara855 no toho druheho krpca mam len vdaka tomu, ze mi zistili ten trombofilny stav. nemohla som dlho otehotniet a ked to zistil lekar, tak do mesiaca som bola v tom 😀 a stastlivo som aj donosila. mnohi gynekologovia to nevedia ale ani vyhodnotit. tak drzim palce, nech ten tvoj je sikovny a zisti v com je pes zakopany. ja som musela vymenit 3 aby som nadabila na niekoho kompetentneho, sikovneho a so skutocnym zaujmom pomoct. no chalani moji davaju riadne zabrat, hlavne ten starsi grazlik. ale nevymenila by som ich..............teda mozno za nejake mile dobre dievcatko 😀

reni1512
12. feb 2014

skus kontaktovat a dohodnut si stretko s p.Ankou Kopačovou, Vrbové pri Piešťanoch, nam pomohla, mame zdrave dievcatko, je to bylinkarka

sarah00
12. feb 2014

@klara855 a partner? tiež podstúpil vyšetrenia? laparoskopické vyšetrenie priechodnosti vajcovodov si mala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre