Vynechávanie MS a antikoncepcia.

rocko999
17. mar 2020

Ahojte chcem sa vas opýtať či sa vam takéto niečo stalo brala som antiku len som ju vysadila a MS my chodila ako chcela niekedy som nemala aj mesiac aj viacej niekedy.
Som po porode 8 mesiacov prve mesiace mi chodila pravidelne len vo februari mi meskala 4dni ale prisla ale nebola taka ako som mavala inokedy 13.3 som mala som mala 28den cyklu no a doposial znova mi neprišla mala som aj cerveno ruzovy vytok a ptm do rana hnedasty a odvetdy nemam nič ani MS
Moze to byt ze sa mi to vrátilo do takeho stavu ako pred porodom?

flientica
17. mar 2020

Ako to myslis, ze do takeho stavu? Ved si pisala, ze pred tym si mavala pravidelne nie? Test si si robila?

rocko999
autor
17. mar 2020

@flientica takto brala som anitku ale som ju vysadila chodila mi ptm ako chcela niekedy som nemala aj mesiac aj viacej stalo sa mi aj ze som nevedela a teda neskoro som zistila ze cakam babo len som potratila nato o par mesiacov som znova ostala tehotna a trz som 8 mesiacov po porode prve mesiace mi chodila pravidelne na den 28ho cyklu len 2 mesiace mi meskala vo februari 4 dni a trz tak isto bola som aj u dr 13.3 na kontorle hovorila som mu to povedal mi ze tam nic nevidi a ze by som mala podla ultrazvuku dostat

rumba01
17. mar 2020

@rocko999 podla mna si skus spravit testik. mozes byt kludne aj v tom a preto ti ms meska. no na druhej strane moze byt aj to, ze ti este jednoducho nebude chodit pravidelne.

rocko999
autor
17. mar 2020

@rumba01 aj my byva zle rano sa my nechce vstavat ani z postele spala by som teda unavena som v posledych dnoch aj ked si dam dole podprdu tak ma bola prisa ked ich mam na volno ani tak nie pobolieva ma brusko aj krize oci mam leske tak nwm ani syna nemozem mat na rukach dlho hned ma rozboli brusko

rocko999
autor
17. mar 2020

@flientica no čo som si robila minulý týždeň ked som. Mala ten vytok som myslela ze uz asi pridu no neprisli a ukazalo mi toto nwm ci tam niečo je niekto tam vidi naznak niekto nie tak nwm

rumba01
17. mar 2020

@rocko999 nooo, tak to su dost take priznaky, ze by mohlo ist aj o tehotenstvo. no ked pozeram na testy, tak ta ciarka je velmi slaba. no mozno neskor bude silnejsia. skus si este o par dni test zopakovat a hlavne s ranneho mocu.

rocko999
autor
17. mar 2020

@rumba01 no to bolo testovane minulý týždeň

rocko999
autor
17. mar 2020

@rumba01 no robila som si poobede rano sa mi uz ani neoplatí nwm ci sa mi mari alebo je tam

Ked si to priblížiťe

veronikaszabova
17. mar 2020

@rocko999 test je negativny

rocko999
autor
18. mar 2020

@veronikaszabova Baby mam este cakat alebo mam si ist dat pychnut vyvolavacku stale este nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre