Vitex a GS Mimi Star Forte

30. okt 2021

Zdravim chcem sa spýtať či má niekto takú skúsenosť z týmito vitamínmi.. či ste niektorá otehotnela ... Ďakujem

dejna_
30. okt 2021

Mne vitex nepomohol s tou druhou značkou skúsenosti nemám

autor
31. okt 2021

@dejna_ ďakujem moc a čo ti pomohlo?

dejna_
31. okt 2021

Maca a kyselina listová popravde a vypnúť hlavu ..v ten mesiac sme mali asi dva krát sex ...každý mesiac som čakala že budem tehotná ale ten vôbec nie ..ešte som.bola totálne chorá takže na sex ani myšlienka 🙈

autor
31. okt 2021

@dejna_ macu akú si mala ??..hej jasné viem že vypnúť ...to. Aj ja som hovorila ale tak není to ešte až tak kritické ale tak človek vždy čaká a nič 😂😂dr hovoril že mám kúpiť inofolic tak neviem 🤦

dejna_
31. okt 2021

Túto ...
Ja som tiež užívala inofolic aj som hneď na prvé snaženie otehotnela ale potom aj potratila len teda mám problém s krvou ..to mi zistili až po druhom Missed ab

autor
31. okt 2021

@dejna_ ďakujem pekne no ja som mala pred par rokmi 2x po sebe MA ...a neskôr som mala tiež problémy s krvou ...potom ok ...a z dcérou som zostala na prvý šup tehotná a teraz to akosi štrajkuje ..ale nevadí čo má prísť príde 😉💪 ďakujem ešte raz pekný večer

dejna_
1. nov 2021

Ja prvého syna hneď ani neviem ako potom 2 krát MA a teraz s injekciami do tretice ...zistili mi krvné mutácie

autor
1. nov 2021

@dejna_ ajej to má mrzí tak držím palceky nech je všetko v poriadku

dejna_
1. nov 2021

Ďakujem 🙏 verím aj ja že tento krát to vyjde 🍀

autor
1. nov 2021

@dejna_ musiii určite 💪💪🙏🍀 ja dúfam že tiež to čoskoro vyjde kým bude mať dcérka 3r

dejna_
1. nov 2021

Držím palce 🍀❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre