Vitamíny pre partnera pri snahe o bábätko

zzuuzziikkee
28. apr 2019

Ahojte mám 28 rokov. S partnerom sa snažíme o bábätko 7 mesiacov. Ja beriem Inofolic combi (druhý mesiac). Viem, že ešte nemusím stresovať ale dosť ma trápi ako všetkým naokolo sa podarí do pár mesiacov a ja stále nič. Viete mi prosím Vás nejaké dobré vitamíny odporučiť pre partnera? Z vašich skúseností...ďakujem

duracelka13
28. apr 2019

Maca pre oboch, muzovi hlavne Tribulus(znamy ako kotvicnik), Selezink AEC od Walmark, resp.selen a zinok

zuzu_kyblik
28. apr 2019

Môj muž užíval folandrol, kotvicnik a zinok.. A vyzerá ze sa nám za darilo 😊 a to mu tri mesiace dozadu diagnostikovali pomalé spermie

sta0
28. apr 2019

@zzuuzziikkee Tekvicový sirup - odskúšané ;)

simatko2
28. apr 2019

Naozaj tekvicový sirup je pre mužov pri plánovaní potomstva veľmi dobrá voľba, Just ma kvalitné produkty

olivia_0309
28. apr 2019

@zzuuzziikkee Ahoj🙂 Ja som svojmu naordinovala kazdy den Zinkosel (zinok so selenom), Macu a Kotvicnik zemny. Tri krat do tyzdna si dava aj Lipo C Askor- to je Cecko s lipozomami pre lepsie vstrebavanie😉 Z casu na cas si dava aj B-komplex ale to hlavne ked sa mu robia afty (ma ich chronicke). Viem ze este zensenovy extrakt je fajn a koenzym Q10 ale to by bolo uz na neho privela... 😅

sta0
28. apr 2019

@simatko2 presne ten som mala na mysli, ja na produkty Just nedám dopustiť, toľko vecí máme už od nich vyskúšané, že som ich začala predávať ;)

tanamiska
28. apr 2019

nám bol odporučený Profertil https://www.vyzivovy-doplnok.sk/profertil/

lenca3
28. apr 2019

Ahoj ja som 2 mesiace uzivala inofolic combi a muz macu a dnes som si na teste nasla druhu ciarku, tak drzim palce hlavne cistu hlavu a nemysliet nato...

arcticcode
28. apr 2019

Muzi by mali konumovat surove orechy. Najma vlassk

joujou444
28. apr 2019

ja som zasa pocula ze velmi dobre pomaha pit zelerovy caj (aj vnat aj bulva), alebo pridavat stonkovy do smoothies. a takisto na znasobenie efektu kombinovat aj s tymi vyzivovymi doplnkami spominanymi hore..

zzuuzziikkee
autor
29. apr 2019

@lenca3 wau 🙂 gratulujem

zzuuzziikkee
autor
29. apr 2019

Veľmi pekne by som vám všetkým chcela poďakovať 🙂 za vaše rady a skúsenosti 😘

osky
29. apr 2019

Tekvicovy sirup?
Nepoznam.
To je z kvetov???
A co tekvicovy olej?

simatko2
29. apr 2019

@osky tekvicový sirup z Justu, je dobrý pre manželské páry pri plánovaní potomstva, ako prevencia proti neplodnosti, je tam extrakt z tekvicový z jadierok

busybumblebee
30. apr 2019

@zzuuzziikkee ahoj, aj napriek tomu, ze tu mas same pozitivne ohlasy, rada by som prispela aj ja mojou - podlozenou. Mam 24 rokov a o babatko sme sa snazili 1,5 roka. Po roku neuspesneho snazenia sme isli do centra asistovanej reprodukcie na vysetrenia. Tam partnerovi (30) zistili, ze ma mierne zhorseny spermiogram a teda mu odporucili uzivat vitaminy. Vitaminy uzival poctivo 3 mesiace aj s nasadenou dietou - rozumej aj to, ze ziadny alkohol a stres a vysledok po tychto vitaminoch bol taky, ze ten spermiogram bol este horsi, tak sa na vsetko toto vykaslal a podali sme ziadost o IVF. V den odberu mojich vajicok a partnerovych spermii sa tiez robi sperniogram a ten uz bol v poriadku. Takze ja namiesto kadejakych drahych vitaminov odporucam hlavne pokoj, pozitivne myslenie a dobru naladu, ci uz pri prirodzenom alebo umelom oplodneni. Velmi ti drzim palce, nech Vam to vyjde 😊 mimochodom uz som v 12tt, lebo nase prve IVF hned vyslo ❤️

zzuuzziikkee
autor
30. apr 2019

@busybumblebee ďakujem krásne za tvoju skúsenosť...a najmä sa teším, že už si tehotná...verím, že tá cesta bola dlhá a ďakujem to to som potrebovala počuť

busybumblebee
30. apr 2019

@zzuuzziikkee som rada, ze ta prispevok povzbudil. Priznam sa, ze pocas samotneho snazenia sa som aj ja bola medzi tymi, ktori si mysleli, ze tieto vitaminy mozu k niecomu dopomoct, ale potom som sa presvedcila, ze nie. Samozrejme nikomu neublizia, ale dovolim si tvrdit, ze 90% tych zien, ktore povedia, ze sa im zadarilo vdaka vitaminom, to nemaju nijak podlozene vysetrenim, ktorym by porovnali stav pred a po. Jednoducho sa zadarilo, ked sa zadarit malo. Skor je to taka psychologicka vec, ak to tebe a tvojmu partnerovi ma dopomoct k tomu, ze budes vdaka tomu dobre naladena a menej v strese, tak vyskusajte, ale ja osobne by som za to peniazky uz nedala. Drzim silno palce, aby si sa doskoro dozvedela tu najkrajsiu spravu 😊

elisse247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre