Vitamíny na podporu otehotnenia pre ženy a mužov plus vitamíny v tehotenstve?

kaja153
31. júl 2019

Ahojte 🙂
S priateľom sa snažíme o bábätko a chceli by sme obaja brať nejaké vitamíny. Aké odporúčate? Prosím aj pre mňa aj pre muža. Chcela by som overené, vaše rady a skúsenosti.

Plus ak sa nám to (dajbože) podarí tak mi prosím odporučte aj vitamíny pre tehotné. Často používaný som si všimla len Femibion. Aké máte skúsenosti? Prípadne od GS mamavit? Alebo nejaký úplne iný?

Ďakujem Vám🎈🤰❤

fialka1318
31. júl 2019

Ahojky ja beriem v tehotenstve ogestan 1tbl denne a babatko krasne rastie 😉 obsahuje to potrebne vitaminy a berie sa denne len 1tbl 🙂 su nanho vselijakr recenzie ale ja sa riadim vyhlasenim toxikologickeho centra a nie negativnymi komentarmi 🙂 odporucilo mi ho viac lekarov a zien ktore ho brali tak ho beriem 🙂 a ja som po ivf tak vitamimy ktore som brala pred by som ti zbytocne pisala kedze ste obaja zdravi 😉 a chcete mat prirodzene babenko 😉 drzim prsteky nech sa podari 😉

kejty13
31. júl 2019

ja som brala inofolic, priateľ folandrol, som v 24 tt 🙂

ivi2891
31. júl 2019

@kaja153 kiselina listová

lienockamalicka
31. júl 2019

V tomto clanku najdes aj pre teba vitaminy aj pre muza 🙂
https://www.slovenskypacient.sk/liecba-neplodno...
Plus uzivam inozitol 🙂

angi07
31. júl 2019

@kaja153 mne inofolic nepomohol. ja som brala multivitaminy od Jamieson a Zinok. nam na klinike hovorili ze muzi si maju davat zinok nakolko tie hormony co su teraz v potravinach najma v mäse uplne znici spermie.bo tie su zenske hormony aby narastli tie kuracie prsia... som bola prekvapena. muz bral folandrol aj zinok.

macko1007
31. júl 2019

@kaja153 ahoj mne este zostalo balenie nosifol forte duo active ak chces

evittam
31. júl 2019

@kaja153 A mate nejake problemy? Ty alebo partner? Ako dlho sa uz snazite? Odporúčal lekar brat nejake výživové doplnky?

kaja153
autor
31. júl 2019

Dakujem baby💙cakala som ze tu bude prevazovat nehaky jeden dva nazvy a pre ne sa rozhodnem ale este ste mi to stazili😄ale dame si obaja ten zinok muz folandrol a pre seba som sa este nerozhodla. Macu ste nemali?

kaja153
autor
31. júl 2019

@evittam inak by ma to ani nenapadlo riesit..

tukanec
31. júl 2019

ja som pred uzivala kyselinu listovu a chvilu inofolic (ten som ani nestihla dobrat) a v 1.trim. femibion na odporucanie mojej lekarky 🙂

evittam
31. júl 2019

@kaja153 Len som sa spytala. Nakoľko tu najdes vela zien co rieši.😉 Aj ked nepotrebuje.

relaxx11
31. júl 2019

@kaja153 manželovi zostal kotvičník zemný, keď chceš pošlem za poštovné. napíš mi správu

nuska
31. júl 2019

Určite treba brať omega 3 obaja. Je dokázané že to podporuje vývoj mozgu ktorý sa zaciná už v rannom štádiu vývoja. Pre muža je dobre dávať zinok, podporuje plodnost. Určite aj kyselinu listovú pre teba, vit. D. Na začiatku moz o aj nejaký detox pomocou aloe. Napíš mi poradím. Dôležitá je tiež kvalita

kaja153
autor
1. aug 2019

@evittam to vôbec. Ja som bola ešte donedávna v tom že to ide "hop-šup"🙈

evittam
1. aug 2019

@kaja153 Tak držím prsty. U nas to bolo "hop-sup".😉

maj98
1. aug 2019

My sme sa snažili o bábo pol roka a nič. Potom sme si nasadili obaja tribulus terestris a do dvoch týždňov som ostala tehotná . Tak mi to naštartovalo ovulaciu že som pustila hneď dve vajíčka naraz a máme dvojičky 🙈🙈 celé tehotenstvo určite treba brať b komplex ktorý obsahuje aj kyselinu listovu, je tam všetko čo potrebuješ a je to oveľa lacnejšie ako tie drahé doplnky kde je vlasne to isté. Treba brať aj vitamín C a magnezium a D.

kaja153
autor
1. aug 2019

@maj98 gratulujem to je super 😍 ale stačí mi jedno😂

kaja153
autor
1. aug 2019

@relaxx11 pisala som ti💙

fialka1318
3. aug 2019

@kaja153 moj manzel bral macu peruansku tabletky a zlepsilo mu to spermiogram ale ja nemam ms tak som neotehotnela 🙂

arexka
6. máj 2023

Ak by mal niekto zaujem posuvam tieto vitamíny pre plodnosť muža nam aktuálne pomohli k bábätku 🙂

bambieblue
6. máj 2023

@kaja153 co ti nakoniec pomohlo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre