Vitamíny na otehotnenie

11. jún 2023

Čaute baby aké by ste mi poradili vitamíny na otehotnenie. Alebo čo by ste mi poradili vy z vlastných skúsenostiach.

kacena4
11. jún 2023

vitaminy na otehotnenie nie su, iba ak by n nich boli spermie... na podpory je nieco ine

ildiko36
11. jún 2023

Kyselinu listovú ale forte, min.3mes uživať.ale ani to nezaručí že ostanes tehotna,to sú len vitamíny ktore sa odporúčaju uživať aspoň 3mes pred plánovaním tehotenstvom.
Treba sledovat svoje telo, kedy mas plodne dni a skúšať.Niekomu sa to podarí hneď niekto roky to skúša

veronika966
11. jún 2023

Mne pravdepodobne zabrali kvapky gynex. Po dvoch mesiacoch užívania som otehotnela, no na 100% ti nechcem zaručiť, že práve iba vďaka nim som otehotnela ale poradila som ich aj kamarátke, ktorá nevedela otehotnieť rok a keď začala užívať tieto kvapky, tiež zostala po dvoch mesiacoch tehotná.

mia2906
11. jún 2023

Ja som brala tu kyselinu list.a podarilo sa do mesiaca či dvoch. Ale neivem či to pomohlo..

majkak66
12. jún 2023

Mne teda pomohla LaVita neskutočne po vyše 1a pol roku snaženia a neovulovania som po 3 mesiacoch ovulovala a otehotnela, moja krstná mama tiež takže naprosto doporucujem

l234
31. jan 2024

@majkak66 prosím vás pridali by ste sem obrázok tých vitamínov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre