Vitamíny a zdravá strava počas snaženia sa o bábo

zuzisimurdova1987
17. mar 2021

Ahojte chcem sa opýtať, snažíme sa o dieťatko už dlho, ale nejak to nevychádza. Doktor tvrdí, že sme obaja v poriadku. Pomohol tu niekomu z Vás zdravší životný štýl? Mylsím branie nejakých vitamínov, či zlepšenie, spestrenie stravy.
Ďakujem Vám

emuska888
17. mar 2021

skusala si femibion 1 ? nam sa tiez dlhsie nedari tak idem skusit inofolic a femibion sucasne

blondie333
17. mar 2021

@zuzisimurdova1987 ahoj, nám sa tiež dlho nedarilo, ale boli mi odporučené kvapky Gynex + Inofolic combi a včelia materska kašička, myslím, že práve toto mi pomohlo, mala som dlhy a nepravidelný cyklus a ovulaciu dosť neskoro. Doplnky mi to pekne upravili a ovulaciu som mala 15dc, odsledovanu ovulačnými testami.
Manžel mal tiež doplnky - kotvičník zemný, macu, l-carnitin, l-arginin, selen, zinok a tiež tu materskú kašicku.
Za 15mesiacov sa nám podarilo jedno tehotenstvo minulý rok, skončilo však v 1.trimestri ako missed abortion, musela som ísť na kyret a potom sme mali pauzu...doplnky som opätovne nasadila začiatkom roka a pred týždňom sa mi konečne na teste objavili // ❤️🙏🏻 Zajtra idem teda na potvrdenie ku gynekologičke 🙂
Skús teda tieto doplnky, ja myslím, že mne pomohli 🙂 držím palce

viktory6661
17. mar 2021

@zuzisimurdova1987 Inofolic combi+ kyselina listová +dobre načasovanie. Zatiaľ to vyšlo 3x 🙂

manqua
20. mar 2021

Podobnu skusenost mame aj my s muzom a vitaminy pomohli, k tomu sme pridali aj viacej pohybu a zacala som aj pestrejsie varit nech mame aj viacej zeleniny a podarilo sa. Kyselina listova je dobra, ale nielen ta, je aj kopa inych vitaminov, ktore potrebujes, preto ja som uzivala pri oboch detoch Femibion 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre