Vidíte tam dve čiarky?

kristinakus
30. jún 2020

Ahojte dievčatá,snažíme sa o bábo cca 8,9 mesiac každý mesiac si robím testy, a dnes mi vyšlo toto, ale robila som si 2 testy a len na jednom sa ukázalo toto.. co si myslíte? Za odpovede ďakujem

lenicka777
30. jún 2020

Prepáč ale ja tam nič nevidím len 1 /

jaskolka
30. jún 2020

Nie, len jedna ciarka..

sunny8
30. jún 2020

Na tej hornej fotke čosi vidno ale na tej dolnej nie nech na to pozerám z ktoréhokoľvek uhla

denden77
30. jún 2020

@kristinakus neviem co je "toto", nic tam nevidim 🤷‍♀️

lucy0807
30. jún 2020

@kristinakus bohužiaľ nič tam nie je a nerob si testy každý mesiac, samú seba trápiš

sunny8
30. jún 2020

Tu vidím

kristinakus
autor
30. jún 2020

Ono na živo to vidno lepšie, neviem prečo mi telefón to tak nechce odfotit

hoffmanka
30. jún 2020

A už ti mešká menštruácia, keď si robíš testy?

s_a
30. jún 2020

tak načo to sem dávaš, ked to aj tak naživo vidno lepšie a ty tam tú čiarku vidíš? ... sprav za dva dni.. a to chytáš rukami za tú časť, kde sa namáčal?

kristinakus
autor
30. jún 2020

@s_a nie nechytam, bola k tomu nadobka ktorou potom kvapkáš... a ako ja viem fórum je na to aby ľudia písali a komentovali ... a ja som chcela vedieť či to aj niekto iný vidí... takže tak...

lucy0807
30. jún 2020

@kristinakus no možno niekto vidí niečo a dá ti nádej, no sprav si každopádne test tak za dva dni a uvidíš..držím palce 😊

noemikatka
30. jún 2020

@kristinakus uz ti mešká menzes? Koľko si DPO?

sparkling
30. jún 2020

@kristinakus ja vidim, peknu. Aky je to test?

bibkapipka
30. jún 2020

ja na prvej fotke vidim slabucku druhu ciarku 🍀

comika
30. jún 2020

@kristinakus na tom prvom obrazku vidim 2

eriksonka1234
30. jún 2020

@sunny8 slabá ale je tam♥️, len nech silnie🤗

daniela2227
30. jún 2020

@kristinakus ja tiež niečo slabé vidím.. držím palce ✊😊

kristinakus
autor
1. júl 2020

Ďakujem babenky, nádej veľkú tomu nedávam, nechám sa prekvapiť, ale krcok mam uzatvoreny že ani špičku prsta nevopcham no uvidím, pôjdem k doktorke ak nepríde ms

noemikatka
1. júl 2020

@kristinakus Kolko DPO si ked sisi robila test?

dagmara51
2. júl 2020

@kristinakus ahoj ja som v Tom úplne rovnako ako tu dnes 8 deň po KET a presne taks druhá čiarka ako na tvojej foto .... Ty si kolky deň pred menštruáciou? Ja som tri dni pred menštruáciou....

kristinakus
autor
7. júl 2020

@dagmara51 ahoj, no ja som bola vtedy 14 dni pred menstruaciou teraz mám 4 dní a keď som si urobila test tak nič tam nebolo .. takže asi nič z toho

w3ronika77
7. júl 2020

Mne ešte nikdy nevyšiel pozitívny test predtým ako mi začala meškať menštruácia... Až keď mi tak 2-3dni meskala tak na teste sa objavila takmer neviditeľná druhá čiarka. Lekári dokonca odporúčajú test robiť, až keď ti mešká 2 týždne

nini1010
7. júl 2020

@kristinakus Pockaj,ako ozaj si si robila testv14 dni pred MS??

kristinakus
autor
7. júl 2020

@nini1010 netrpezlivosť :D dnes som si robila a nič tam nebolo

dagmara51
8. júl 2020

@kristinakus ahoj, dnes ti kolky den meska menzes? ked si si robila a test a nic sinevidela alebo vidis aspon ducha?

veronikaszabova
8. júl 2020

@kristinakus a vies, ze 14 dni pred MS zbytocne kupujes test a testujes?
V tom obdobi mas teprv ovulaciu, ked sa oplodni vajicko, tak plus cca 5-10 dni, nez sa uhniezdi... uplna blbost testovat tak skoro

dagmara51
8. júl 2020

@veronikaszabova ano to je nerealne ako hovori veronika len okolo 12-14 dna mas len ovulaciu + par dni cca asi 6 trva ten cely proces a potom sa uhniezduje. aspon tak mi vraveli v centre , mne vkladali 24.06. -6 dnove embryo a pozitivny digitalny test mi vysiel den pred menzesom. niekomu vide aj skor pozitivny a niekomu zasa az par dni po meskajucom menzese..

dagmara51
8. júl 2020

a inak vcera som bola na gyne (dva dni po meskajucom menzese) a videl na ultrazvuku gestacny vak takze teraz uz len dufat ze to najrizikovejsie obdobie do 3 mesiaca zvladneme

drozdajkahra
8. júl 2020

Ja akože nechápem tieto ocikané testy na MK, to čo akože čakáte, že nejaká žena/muž z fotky vám povie či ste tehotná? Veď to je choré... Baby radšej sa uvoľnite, oddýchnite a netlačte na pílu... Tešte sa zo života, z maličkostí a čo má prísť príde, veľa šťastia 🍀

dagmara51
8. júl 2020

nemyslim ze je to chore,ale mas pravdu v nejakych veciach no nie vo vsetkom...testovat prilis skoro je blbost to mas pravdu....ale ja napriklad uz skoro dva roky beriem ku koncu cyklu progesteron hormon, takze si robievam testy aby som vedela ci ho mozem/nemozem vysadit... a ten pocit ked po dvoch rokoch snazenia dvoch neuspesnych cykloch IVF som uvidela dve ciarky bol neuveritelny ......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre