Vidíte tam dve alebo jednu čiarku?

babsicok
27. okt 2020

Dievcata, prave som si robila test (vecerny). Dva dni mi meska menstruacia. Uz som to nevydrzala do rana. Snazime sa o babatko treti cyklus, gynekologicka mi povedala ze sa mame ponahlat kvoli mojmu zdravotnemu stavu. Moze byt toto pozitivny test? (urcite este skusim aj rano). Manzel tvrdi ze ma inu farbu druha ciarka, ze je to blbost 😃 Dakujem!

zuzanaburik
27. okt 2020

@babsicok jasne ze tam je 🙂

cookie29
27. okt 2020

ano

panelacikova
27. okt 2020

2

hennyinnsbruck
27. okt 2020

👌👌👌👌Je to taaaam...

sandrika1986
27. okt 2020

Ano 🙂

zuzinkka18
27. okt 2020

dve čiarky 🙂

0silvia0
27. okt 2020

@babsicok druha ciarka moze mat inu farbu

jaass
27. okt 2020

//

mandarinka555
27. okt 2020

@babsicok Tak mu povedz, že keď o týždeň ocikáš ďalší, budú tam koľaje ako cvikla 😝

babsicok
autor
27. okt 2020

@mandarinka555 stale mi neveri,teraz tvrdi ze tam nic neni 🤣 Zacinam to brat osobne, myslela som ze chcel dieta.. nuz, chlapi 😄 skusim este najblizsie dni testy a som zvedava dokedy mi nebude verit. Ja som fakt necakala ze to bude pozitivny test, ak to tak je bude to nase prve babo a uplne som ostala vyklepana 😄

viikkki
27. okt 2020

Si tehotná, gratulujem ❤️🍀

mandarinka555
27. okt 2020

@babsicok Čiarka je ešte slabá, ale je tam....Len ma zarazilo, že si si "myslela", že dieťa chce...ty si to nevedela na isto?

babsicok
autor
27. okt 2020

@mandarinka555 jasne ze obaja chceme dieta 🙂 Len jeho reakcia ma trosku prekvapila, ale ked asi naozaj uvidi dve ciarky ako cvikla (krasne si to napisala) tak sa bude tesit 😄

sisabe
27. okt 2020

@babsicok áno je pozitívny, gratulujem 🍀✊

claudia001
27. okt 2020

dve 🙂 gratulujem

nebicko43
27. okt 2020

Gratulujem 😉

lienka9
27. okt 2020

@babsicok ani mne muz neveril,musela som urobit 4x rozne testy..a to pri prvom aj pri druhom :D :D chlapi..ale jasne ze sa velmi tesil.

papi30
28. okt 2020

Podľa mňa toto nie je pozitívny, ale ked chceš, bodaj by som sa ja mýlila...skus o ďalšie 2dni a ráno. A tvojho chlapa chápem, je asi realista a nerád sa teší dopredu, aby to nebolo predčasne. Držím palce 🙏

eduvalia
28. okt 2020

@babsicok moj muz mal podobnu reakciu. Snazili sme sa dlhe roky, v mesiaci ked to vyslo sme mali uz schvalenu ziadost na umele. Ked vysiel pozitivny test povedal, ze uveri az ked lekar potvrdi. A to som mu dala digitalny test 🙂

lauriema
28. okt 2020

@babsicok Ani som nemusela približovať foto, len tak som pozrela a čiara jak hrom, blahoželám ❤️

babsicok
autor
28. okt 2020

tak dnes z ranneho mocu. Stale slaba ciarka ale rozdiel ze vybehla do minuty, vcera vybehla az ku koncu 5 min. 🙂 Skusim o dva dni ze ci bude vyraznejsia.

nevenka
28. okt 2020

@babsicok takto, mame dve deti a tretie na ceste, takze viem, ako vyzera pozitivny test. A moj muz, ze to nic neni, ze panikarim, ze heeeeej, ciarka tam je ta druha, ale taka slaba, to nic neni, aj minule si panikarila. Uverim, ked to potvrdi doktor. Doktor mi dal termin az po 2 tyzdnoch meskania menzesu, ze naco skor, ak sa citim dobre. Robila som testy aj neskor, ale silnejsie boli poobede, tie kolajnice mu uz oci museli vybit, ale nechcel verit. A ta ciarka, co nic neni, sa uz coskoro narodi 😁😂...toto podla mna je pozitivny test!

babsicok
autor
29. okt 2020

Dievcata dakujem 🙂 Dnes test Clearblue.. je to jasne. Takze nase prve babatko sa zadarilo, teraz len verit ze vsetko bude ok 😍 Dakujem este raz!

lululka22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gigina06
29. okt 2020

Gratulujem 😊

petrlka
2. nov 2020

Ahojte chcem sa spytat na tento test , co si o nom myslite ? Dakujem

megan777
9. mar 2022

@babsicok prosím Vás co to mate za krásnu farbu laku prosím padol mi do očí nehnevajte sa ďakujem🌹

alex1303
9. mar 2022
megan777
9. mar 2022

@alex1303 nerozumiem znacka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre