Vidíte tam ducha?

174727
12. jan 2021

Ahojte viem že je tu takých tém veľa ale prosím Vás ja už neviem či tam niečo vidím alebo nie 🙈🙈🙈 chvíľku sa mi tam zdal duch test je spred troch dnov keď mi deň meškala mrcha
Tak neviem či mám ešte testovať alebo je to zbytočne

pukanec123
12. jan 2021

@174727 veď keď je už spred troch dni v deň meškajúcej MS tak najbližšie zopakuj a to už bude výsledok relevantný.

174727
autor
12. jan 2021

@pukanec123 jasne zajtra sa chystám do mesta, doma som mala len jeden tak uvidím len som chcela vedieť či to vidím len ja ale ďakujem za odpoved 🙂

aknamorka22
13. jan 2021

Pozerať sa na test po troch dnoch je zbytočne. Výsledok máš predsa odčítať do 5 minút 🙂 ak ti ešte stále ms mešká, kúp nový test a sprav ho 🙂

174727
autor
13. jan 2021

@aknamorka22 nie to je aj fotka aj test z toho dňa ako som ho spravila len som to až teraz pridala

aknamorka22
13. jan 2021

@174727 aha, ja som to pochopila inak :D no niečo sa na tej fotke marí. Ale... určite sprav ďalší test a budeš vedieť 🙂

174727
autor
13. jan 2021

@aknamorka22 ďakujem som rada že sa to nezdá len mne 😂 aj keď to ešte nič neznamená ... určite pôjdem zajtra kúpiť test sama som zvedavá

mimka11111
13. jan 2021

@174727 podľa mňa je to len kanalik

aknamorka22
13. jan 2021

@174727 napíš potom výsledok 🙂

patrishapat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aknamorka22
17. jan 2021

@174727 no ako? 🙂

174727
autor
17. jan 2021

@aknamorka22 Jaj ja som úplne zabudla napísať ako som dopadla 🙈
No na druhý deň ako som sa zobudila som si išla kúpiť test ako som prišla domov som si ho spravila a negatívny ale mne väčšinou pár dni meškajú ale nie toľko stále ich nemám to je už zajtra 8 dni tak uvidím ešte počkám do nového týždňa spravím ranný test a keď tak sa objednam k doktorke či je všetko v poriadku lebo som aj strašne vyhadzana taká som asi nikdy nebola a mám stále žltý výtok tak dúfam že bude všetko v poriadku

aknamorka22
17. jan 2021

@174727 no po 8 dnoch meskania by ti test ukázal už hocikedy počas dňa. Samozrejme to záleží od toho kedy si mala Ovulaciu. Mne raz ms meskala mesiac. Nakoniec som mala nejaku cystu, doktorka mi pichla vyvolávacku a do týždňa som mala ms. Tak uvidíš čo ti povie 🙂

174727
autor
17. jan 2021

@aknamorka22 no test som si robila naposledy keď mi 3 dni meškali zajtra to bude 8 dni tak skúsim zopakovat a keď bude negatívny tak sa ibjednam k doktorke aký je tam problém ..ale je pravda že neviem kedy som mala ovuláciou beriem aj druhé balenie inofolic premium tak ktovie kedy mi vyvolalo ovuláciu
Áno toto sa stalo už aj mne a zachvíľku bolo všetko v poriadku
Tak dúfam že to zas bude len nejaká máličkost 🙂
Ďakujem ☺️

slniecko87
10. feb 2021

Ženy aký je rozdiel medzi duchom na teste a kanalikom? Ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre