Vidíme tam II čierky?

zuzanafilova22
27. nov 2018

Ahojte, budem vďačná za akúkoľvek radu od Vás. 23.11.18 som si robila 1.tehu test a pozit.vysledkom. 25.11.18 som si spravila 2.tehu test,kde bola jedna čiarka výrazna a druha slabunka ako vlások ale bola. Testy som si robila pred očakávanou menštruáciou,nakoĺko som cítila príznaky,žeby to mohlo výjsť. Nasledne som mierne špinila a dnes len jemne (skoro žiadne)krvácanie. Neviem čo si mysliet. Lekar bud.tyzden

tosomja
27. nov 2018

Urob test o dva dni, bud bude silnejšia. Alebo...

mimka11111
27. nov 2018

@zuzanafilova22 hodnotis 2 typy testov, resp.nie tie isté...takže tam je rozdiel v intenzite čiarok

doroteja
27. nov 2018

A volali ste lekarovi, ze spinite? Mna chceli tiez najprv objednat na neskor, ale ked som povedala, ze spinim, kazali prist na druhy den. Sice vela toho doktor urobit tak skoro nevie, ale mne dali aspon duphaston a ascorutin.

zuzanafilova22
autor
27. nov 2018

@doroteja volala som mu,povedala som mu že spinim. Jeho odpoveď bola,že pokial nemam bolesti alebo intenzivne krvacanie,mam prist.bud.pondelok ...

doroteja
27. nov 2018

Hm. Tak asi to ma inak ten vas doktor.. Moj je nastastie celkovo taky... Hned ako sa nieco vyskytne kaze prist. Bud k nemu alebo na pohotovost. Sam mi povedal, ze nemam pocuvat frflanie doktorov v nemocnici, ze kazdy si pofrfle, ale vzdy radsej ist ( nastastie pohotovost som zatial nemusela vyuzit🙂) ale tak asi vie co robi aj ten vas. Kazdopadne moooc drzim palce, aby vsetko vyslo tak ako ma 🙂

dzulli1980
27. nov 2018

@zuzanafilova22 Aj ja mám takúto skúsenosť, v prvý deň vynechania menštruácie som si robila test, boli tam 2 čiarky ... asi o 2, 3 dni som začala slabo špiniť, žiadne bolesti, kŕče ... urobila som si ďalší test a druhá čiarka už bola slabšia ... ja som nemala nejaké silné krvácanie, dokonca som krvácala slabšie ako pri normálnej menštruácii ... bol to spontánny potrat ... držím palce, aby to u Teba nebol ten prípad.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre