V októbri 2017 budeme tehu

sandy152
18. sep 2017

Ahojte baby, určite je Vás tu viac s podobným osudom ako ja, teda, že sa snažíte o bábo a ani tento cyklus to nevyšlo. Založila som túto diskusiu aby sme sa podporovali a vymieňali si skúsenosti, nakoľko v témach snažilky a pod. je toho už strašne veľa a ja osobne sa v tom dosť strácam 🙂 Takže všetky čo idete na to od tohto cyklu pridajte sa, ak budete chcieť 🙂

luckanr
18. sep 2017

Ahoj ja sa hlasim a pridávam 😊😀 nech je október ten šťastný a úspešný mesiac !

sandy152
autor
18. sep 2017

@luckanr ahooj 🙂 tak super, teším sa, snáď nás tu bude viac. Ja som akúrat začala nový cyklus, som 2 DC, ty si ako na tom?

36evina36
18. sep 2017

Ahojte baby rada sa pridám som 3dc a môžme sa začať snažiť nakoľko som po dvoch MA tak hádam do tretice to pojde

sandy152
autor
18. sep 2017

@36evina36 ahoj 🙂 ja som tiež po 2 MA ale verím, že tentokrát sa to podarí dotiahnuť do úspešného konca 🙂

sophinka17
18. sep 2017

pripajam sa. 🙂 som 1 DC

sandy152
autor
18. sep 2017

beriete baby aj nejaké vitamíny alebo niečo na podporu otehotnenia?

sandy152
autor
18. sep 2017

@36evina36 bola si aj na nejaké vyšetrenia prečo boli tie MA?

36evina36
18. sep 2017

@sandy152 áno bola hematologia a inde ani nemusela našli mi vrodený tromboloticky syndróm takže skončím na injekciach hneď po dvoch čiarkach na teste. Tak hádam by to mohlo viesť ku stastnemu koncu

sandy152
autor
18. sep 2017

@36evina36 mne na hematologii zistili tiez nejake trombofilne stavy ale take co by nemali sposobovat problemy ale aj napriek tomu mi dala lekarka preventivne injekcie a tiez si ich budem pichat hned ked budu dve ciarky, tak dufam, ze to tentokrat pomoze

sophinka17
18. sep 2017

@sandy152 ja pijem alchemilku a mam od zenskeho Elevit vitaminy

36evina36
18. sep 2017

@sandy152 v koľko TT si mala MA ak ti nevadí o tom hovorit

sandy152
autor
18. sep 2017

@sophinka17 ja tiez alchemilku a mam femibion, ale mala som teraz nadbytok kyseliny listovej tak som ju vysadila a zacnem zase az ked budem tehu

36evina36
18. sep 2017

@sandy152 jak si zistila ze jej máš moc

sandy152
autor
18. sep 2017

@36evina36 nie v pohode, som po dvoch, prvy som mala v 7tt ale prislo sa na to az v 12tt a druhy som mala bud hned okolo 5-6tt alebo to bolo biochemicke, lebo ked som prisla k lekarke po 2 tyzdnoch meskania tak nevidela nic v maternici a mala som hcg nejakých 260, zacala som hned v ten den krvacat a hcg klesalo postupne. Pri tom prvom ma museli aj cistit, teraz pri druhom nastastie nie.

sandy152
autor
18. sep 2017

@36evina36 ked mi na hematologii robili vysetrenia po MA tak bola tam aj kyselina listova a mala som jej dvojnásobok ako je horna hranica, ja jem dost vela zeleniny a k tomu som brala ten femibion tak mi to tak stuplo

36evina36
18. sep 2017

@sandy152 aha ja mala malo železa a ešte strašne vysoké hodnoty na alergie keďže som nebrala tabletky na alergiu 🙂 ale tak hádam teraz to pôjde strašne sa bojim

sandy152
autor
18. sep 2017

@36evina36 to aj ja sa bojim ale musíme sa s tym strachom popasovat lebo to tiez nie je dobre 🙂

pininka
18. sep 2017

@36evina36 moja zlata,hlavne ze uz vies na com si s tou hematologiou, drzim ti velmi palce, aby to do tretice vyslo. Stale som na teba myslela,ze co a ako.

luckanr
18. sep 2017

@sandy152 ja by som.zajtra mala dostať, uz citim kŕče,takze sme na tom skoro rovnako 😊😀

sandy152
autor
18. sep 2017

@luckanr to teda sme :D snad sa potom budeme vsetky tesit aj z pozitívnych testov 🙂

luckanr
18. sep 2017

@sandy152 bodaj by!!!

sandy152
autor
18. sep 2017

@luckanr a uz mas babo ak sa smiem spytat? Alebo sa len snazite o prve?

e1i
18. sep 2017

ja,dnes 1DC

missellis
18. sep 2017

Dievcata ja mam o 3 dni dostat MS, velmi by som si priala aby som uz v oktobri sa snazit nemusela, ale pochybujem kedze sme tento mesiac mali styk len 1x 5 dni pred ovulaciou (priatel bol odcestovany) takze dufam ze sa v oktobri konecne po roku zadari 🙂

vever111
18. sep 2017

Ahojte zienky,rada sa pridam ku vam,snazime sa o babo uz 9 mesiac a pevne verim a dufam ze sa to uz podari. Chodim na folikometriu nakolko som mala pocit ze ovulka nechodi necitila som ju, dnes som bola u dr. Som 14 dc a dnes to vyzera super folikul veliky .drzim nam vsetkym palce nech sa nam uz podari 🙏 🙏😇 😇

juliet86
18. sep 2017

Caute. Ja som 5 dc. Nemame zatial deti a dve ciarky na teste som este nikdy nevidela. Mam 30r. Ak otehotniem v tomto cykle tak aj tym ostatnym co otehotneju v tomto cykle kupujem specialny bylinkovy tehu caj od nasej bylinkarne a tym co neotehotneju kupujem panaka 😂 prajem vam vela orgazmov na oboch stranach a vela tuzby a vasne ;) ;) ;)

sandy152
autor
18. sep 2017

Tesim sa, ze nas tu pribuda. Dufam, ze toto bude nas stastny mesiac 🙂 ja si ovulaciu nesledujem velmi, predchadzajuce 2 pokusy o otehotnenie vysli na prvykrat, spoliehala som sa, ze aj tretikrat to tak bude, no zial uz som 2DC takze sa nepodarilo ☹ Dufam, ze sme len netrafili ovulaciu. Planujeme sa snazit asi kazdy druhy den, vy ste ako na tom?

ajka32
18. sep 2017

Aj ja sa pridavam 🙂)) ja sice ms cakam 24., ale bude asi skor :/ takze v oktobri to uz musi priiist 🙂

ajka32
18. sep 2017

@sandy152 ja som teraz prvy krat sledovala ovu meranim teploty ale graf katastrofaaa, asi anovulak , uvidime co bude buduci mesiac 🙂

sandy152
autor
18. sep 2017

@ajka32 no ja sa ani nepustam zatial do takych merani, tento cyklus este vyskusam takto "naslepo" a uvidim ako to dopadne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre