V ktorom dni cyklu vám vyšiel pozitívny tehotenský test?

sylvia_123
24. jún 2020

Milé žienky, podeľte sa prosím o vašu osobnú skúsenosť, v koľký deň cyklu vám vyšli pozitívne tehotenské testy, hoci aj so slabou druhou čiarkou, ale viditeľnou pri pravidelnom 27/28 dňovom cykle 🙂 Ak ste testovali aj skôr napíšte do ktorého dňa cyklu ste mali negatívne testy, hoci ste už tehotné boli a kedy už bol pozitívny. Ďakujem krásne za zdieľanie vašich skúseností 🙂

kiki68
24. jún 2020

@sylvia_123 ja az po vynechani ms, 28 dnovy cyklus
A test som mala vtedy uz silne pozitivny. Dovtedy som testovala raz, ale zlou sadou ( ta bola as na test po vynechani ms) , cize to ani neratam. Ja by som do terminu ms vobec netestovala.

s_a
24. jún 2020

na cca 25.? deň cyklu, pri nepravidelnej ms 28-31 som mala celkom peknú druhú čiarku, ale nerobila by som si z toho hlavu, aj kebyže ešte vtedy ešte bol biely test, ani neviem, čo mi to napadlo testovať, asi nejaký vnútorný pocit :D pri prvom tehotenstve, mi vyšiel pozitívny test so slabou čiarkou až po 5. dni meškaní, ale to nedopadlo dobre.

pibza
24. jún 2020

Ja mám cyklus 31 ale ja som si robila aj pri prvom aj pri druhom tehu ovulacne testy...aj ked som mala ovulku aj tak som s nimi pokracovala lebo som sa ucila s tym pracovat a odslesovat sa..a zrazu tyzden pred ocakavanou ms v oboch pripadoch slabucka druha ciarka na ovulacnom...divne..tak som skusila tehu a aj tam...cize ten tyzden pred ms uz som mala na vsetkych moznych testoch slabu ciarku..a potom tri dni pred ms som si spravila clearblue a ten mi ukazal ze som 2-3 tyzden tehu...aj tak sme este cakali ze ci nepride ms ale uz neprisla

zuzka251
24. jún 2020

@sylvia_123 nepravidelný cyklus 22-40 dní😒ovulacny test pozitivny na 14 deň, prvykrat slaba ciarka na 27.den a potom 32.den to uz bolo jasne

anile12
24. jún 2020

Ja som mala tušenie skôr ale ne testovala som, myslela som že si zase namyšlam a tak som čakala na MS, lenže už nastal deň kedy mala prísť (keďže som mala 28 dňový cyklus a presný ako hodinky) a mala som pocit že už aj ide ale mala som nezvyčajný tlak na kríže tak som skúsila test teda v ten prvý deň kedy mala prísť a boli úplne silné dve čiarky na obidvoch testoch.

luulinkaa
24. jún 2020

Ahoj, cyklus 28 dni, a druha ciarka slabucka na 30. den, teda 2 dni po meskani menstruacie.

giuli
24. jún 2020

10dpo este test biely,slaba ciarka 11dpo

veronika1234512345
24. jún 2020

Cyklus som mala 28-33 dňový.
Pozitívny test mi vyšiel na 31dc, 3 dni mi meskal menzes 🙂 čiarka bola krásne viditeľná 👌🏼

majamat
24. jún 2020

28 dnovy cyklus a na 26den duch a potom po vynechani riadne kolajnice.
2 tehu som robila test az po vynechani a tiez pozitivny.

alikal
24. jún 2020

pri prvej dcere dva dni pred ms silna kolajnica, potom druhe som mala len ducha aj dva dni pred aj po ms - to nevyslo, a teraz som uz na 10dpo mala jasnu druhu ciarku, testovala som len preto tak skoro ze ma napinalo uz. dufam ze to nie su dvojicky ked tak skoro uplne jasna ciarka, lebo este som nebola u dokyho 🙈

mimka11111
24. jún 2020

@sylvia_123 cyklus 30-35 dní, na 28dc test clear blue 2-3

ckatka
24. jún 2020

Na 29 DC...deň po vynechani, jasne zreteľne čiarky. Na 32 deň cyklu, u lekára, hcg 617 a fliacik na Sone.

dadaberkova
11. mar 2021

Ja dnes takto 27 dc, cyklus mam 28 dňový. Boli sme na iui na 14 dc. Zajtra mam ísť na krv tak horim nedockavostou. Dúfam že sa naozaj podarilo a podarí sa to dotiahnuť do úspešného konca 🙏🧘‍♀️❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre