Užívanie Inofolicu

emi_emi159
4. máj 2020

Ahojte 🙂 gynekológ mi povedal že mám brat 3 mesiace inofolic tak som si kupovala stále 60 kusové balenie čiže presne na 1 mesiac keďže to pijem 2x za deň. Objednávam si ho z internetu nakoľko je to tak o dosť lacnejšie. Avšak som urobila takú chybu že som si ho objednala az keď som mala posledné 2 sacky. V tejto situácii kvôli korone to trvalo týždeň kým mi prišlo nové balenie. Takze som po dobrati prvého balenia mala týždeň pauzu bez inofolicu. Potom som zase brala mesiac tých 60ks čo mi prišlo o týždeň neskôr a keď sa mi už aj to minulo tak z lekárne mi to zase meškalo viac ako týždeň s čím som vôbec nerátala lebo na tej stránke bolo písané 2 dni. Je to podľa vás veľká chyba že medzi troma baleniami som mala stále viac ako týždeň “pauzu”??? Snažíme sa o babo a mám PCO. Bojím sa toho že to je veľká chyba keďže sa to ma brat nepretržite. Ďakujem za všetky odpovede.

barus26
4. máj 2020

@emi_emi159 nemyslím si, že je to nejaká katastrofa. No odporúčam ti, kúp si radšej inozitol 100% a k tomu kyselinu listovú.. je to to iste akurát lacnejšie a dlhšie ti to vydrží 😊

matus7030
5. máj 2020

@emi_emi159 myslím si, že sa nič závažné nestalo. V tele už po takom čase máš potrebné látky, takže ber ďalej a hotovo.

matus7030
5. máj 2020

@barus26 akurát aj mne prišiel inozitol minulý tyzden a chystám sa naň prejsť (po pol roku na inofolicu combi).Čo je teda k nemu ešte vhodné užívať? Hocijakú kyselinu listovú?

barus26
5. máj 2020

@matus7030 áno, plus môžeš aj nejaké tie vitamíny, pogooogli si. Ale ja beriem len inozitol a kyselinu listovú. Mám PCO a dost dlhej dobe sa dostavila aj ovulacia..

tinka_c
5. máj 2020

@barus26 Prosim ta mozem sa ta spytat aky inozitol mas a ako, od kedy do kedy ho uzivas, ja som si citala o myo-inositole co zlepsuje ovulacnu funkciu, tak rozmyslam co je lepsie objednat 🙂

barus26
5. máj 2020

@tinka_c Ahoooj mám tento, užívam ho cely cyklus .. 4 odmerky ráno a 4 večer: https://www.myprotein.sk/sports-nutrition/100-i...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre