Užívanie Clexane pri plánovaní tehotenstva

dada337
14. mar 2021

Dobrý deň, brali ste niektorá clexane aj pri plánovaní tehotenstva? Čiže ešte pred tým ako ste boli tehotné? Ak áno, prečo? Ďakujem 😊

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
14. mar 2021

@bambulienka25 to nie je uplne pravda 🙂 ak zistia napr. syndrom lepivych dosticiek alebo iny hematologicky nalez, ktory v zasade brani oplodneniu alebo uhniezdeniu, tak zeny pichaju aj preventivne

autorka zalezi teda od anamnezy, v rodine mame pripad lepivych dosticiek a picha si odkedy je to na hematologii potvrdili, ja mam menej zavazne mutacie, ktore sposobovali mikro-potraty a picham od pozitivneho tehotenskeho testu, zalezi teda od nalezu a aku liecbu zvoli lekar

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
15. mar 2021

@dada337 Ano.. brala som pocas IVF... tusim od zaciatku cyklu... ani jeden transfer nebol uspesn a tak som prestala pichat po vysadeni vsetkych hormonov. Brala som ho tusim na "riedenie" krvi. Bola som nan alergicka a tak som prestla pouzivat pri poslednom transfere.

sirka9
15. mar 2021

clexane nie, ale fraxík. vzdy začínam pichať 3 dni pred vkladom, po neúspešnom vklade prestávam a tak.

zuzkamarek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre