Užívam Inofolic, pijem alchemilku a stále sa nám nedarí

saska2020
10. aug 2020

Ahojte dievčatá chcem sa spýtať snažíme sa z priateľom o bábätko ale stále myslím na to že kedy to už vide uživame si na plno ako sa len dá beriem aj infolic aj alchimelovku a stále nič.. ďakujem za radu ❤️❤️

sisa_s
10. aug 2020

A aka je otazka? Cyklus mas pravidelny? Ovulaciu mavas? Ako dlho sa snazite?

saska2020
autor
10. aug 2020

@sisa_s že co vám pomohlo a snažíme sa 3mesiace.. ovulaciu mam ale užívame si hocikedy nie len počas nej . A ako som začala infolic piť tak sa mi trochu posunula

mondolina
10. aug 2020

@saska2020
Treba sa skludniť, po roku skúste vyšetrenia.
Držím palce.

sisa_s
10. aug 2020

@saska2020 tak si to uzkostlivo vsetko nesleduj 🙂 3 mesiace je nic pri snazeni, aj lekari sa tym zacnu zaoberat najskor po roku neuspesneho snazenia 🙂 spolu s partnerom sa viac hybte, sportujte, jedzte ovocie, zeleninu, nenosit muz mobil vo vrecku a podobne 🙂 inak to nechat na prirodu a nestresovat sa 🙂 chodte niekde na dovolenku, oddychujte

andreatytler
10. aug 2020

Knihy vravia ze zdravy par ma 25% sancu otehotniet ak maju sex pocas ovulacie. Sance nie su az take velke. 3 mesiace je akurat tych 25%. Mozno to bude dobre uz nasledujuci mesiac. Treba skusat aspon rok a stresovat az potom. Ale tiez zalezi podla toho kolko mate rokov... Ak chces zacat robit nieco uz teraz, zacni si sledovat plodne dni a uzivajte si castejsie pocas tych dni.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre