Už rok sa nám nedarí otehotnieť. Mám skúsiť Inofolic?

12. okt 2023

Poradili by ste mi ? Už cca rok sa nám nedarí otehotnieť. Môžem skúsiť inofolic aj sama či treba radšej radu lekára? Ďakujem

lucijalucy
12. okt 2023

Môžeš skúsiť aj sama, je to iba výživový doplnok. Držím palce 🤞🏼

stellarstar
12. okt 2023

Je to len výživový doplnok takže môžeš sama nasadiť, ale ked sa už rok snažíte by som sla k dr sa vyšetriť aj ty aj chlap

alison11
12. okt 2023

Je to iba vitamín B8 a B9 mne ho odporučil gyn. keď to prišlo na trh na Slovensko z Ameriky nie je na recept kúpiš v lekárni alebo objednáš na nete mne zabral po 1,5mesiaci užívania,po snažení sa 3roky neúspešnej liečby z Clostilbegytom mala som PCO držím palce.pre chlapov je Folandrol a užívaj aj vitamín E aj z partnerom nám to pomohlo a to muž mal len 40% životaschopných spermií.

skatloka
13. okt 2023

pokial sa vam rok nedari, navstivte doktora, pripadne rovno reprodukcne centrum 🙂 nestracaj cas s vitaminmi

autor
13. okt 2023

@skatloka ale my už jedno dieťatko máme. Nebol problém. Manžel ma35 ja30 ,aj vek máme dobrý

zanzilady
13. okt 2023

Ahoj 🙂 príde mi že inofolic je skôr keď ma žena nejaký problém s pcos alebo tak, ak nemáš problém možno sú super aj vitamíny lady vita, skús kuknúť

autor
13. okt 2023

@zanzilady ďakujem. Pozriem to radšej. Napr kys.listovu užívam aj samostatne

engiii
13. okt 2023

Mne odporučil gyn inofolic combi premium kvôli nízkej váhe hlavne

skatloka
13. okt 2023

to, ze nebol problem s prvym pred par rokmi neznamena, ze tvoj a tvojho partnera zdravotny stav je stale rovnaky 🙂

mamicka7895
13. okt 2023

Skúste kvalitnú macu.

zanzilady
13. okt 2023

@mamicka7895 ešte mi teraz kamoska volala že jej kamarátka odporučila toto: Poliphert (možno je to s y) že je to drahšie ale hneď po 5vrecuskach sa jej podarilo otehotnieť 🙂 ja som o tom ešte nepočula ale skús kuknúť recenzie

paulikk
13. okt 2023

My sme sa snažili vyše roka, neriešila som to s dr, vedela som, že keď to začnem riešiť tak mi to prerastie cez hlavu, nebudem na tom dobre psychicky a tomu som sa chcela vyhnúť. Hovorím si za skúšku nič nedám, kúpila som si inofolic, je to výživový doplnok, brala som ho spolu s gynexom a aktuálne som tehotná.

majulka098
16. okt 2023

Užívala som gynex 5m a nič, potom som skúsila pridať fertipronu (podobné ako inofolic, ale lacnejšie), raz denne do ovu iba a na druhý cyklus som ostala tehotná, plus som brala aj materskú kašičku spolu s fertipronou ... Chlap začal folandrol a materskú kašičku (občas aj kotvičník) brať presne v tom čase ako ja fertipronu ... Používala som ešte alchemilku, kys. listovú, občas vit. D ... problém som ja žiaden nemala z bežných gyn. vyšetrení, chlap je omnoho mladší ako ja, na žiadnom vyšetrení nebol, že by šiel až po tom druhom mesiaci ako začal brať folandrol, už nemusel ale potom, možno náhoda, ktovie

medda_beda
17. okt 2023

Plodnosť sa mení.Som mladšia od teba a po 9 mesiacoch sme zašli do centra.Skúsili sme kadejaké vitamíny.Takže podľa mňa je zbytočné čakať.Tiež ma ľudia uisťovali, že to môže výjsť do roka.Prešli 2.

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre