Už mám ovuláciu?

3. mar 2024

Ahojte, toto už je pozitívny test? Či ťa čiarka bude ešte silnejšia a výraznejšia zajtra?
Ako zistím kedy mi skutočne prebehla ovulácia? Máte nejaké tipy?

ailiba
3. mar 2024

Podla mna by mohla byt este trosku silnejsia ciarka, ale zavisi to aj od testov. Musis si to sama odsledovat trosku. Ovulacia nastava 12-24 hodin od pozitivneho ovulacneho testu.
Mozno by bolo fajn sa zacat snazit o babo.

autor
3. mar 2024

@ailiba nerozumiem prečo to zrazu tak skočilo, včera som tam ledva hľadala čiarku...ani by ma nenapadlo, že dnes bude takáto...
Dakujem

sense
3. mar 2024

Posledný test už môžeš brat ako pozitívny pripadne skus zajtra ak bude negatívny tak ovulácia by mala nastať 12 až 48 po pozitívnom teste.
Aj mne to zrazu skončilo málokedy tmavli testy postupne.

medda_beda
3. mar 2024

Aj mne to skočilo, ale z prúžkového ťažko vyčítam niečo.Ovuláciu mi včera potvrdil hlien a ešte digitálny test.
Mala som už len jednu tyčinku tak som si kúpila prúžkové.

autor
4. mar 2024

@medda_beda mne sa zdajú rovnaké....
Hlien taký ten bielkový je pred či počas? Ovulácia trvá 12h...však? Tieto testy majú rozdiel medzi sebou 24... Takže neviem či bola alebo ešte len bude 😂 to ti je normálne veda

autor
4. mar 2024
medda_beda
4. mar 2024

Popravde netuším 🤣, ale vždy keď mám bielkový hlien tak až v ten deň mám pozitívny test.Pozitívny je 2 dni aj hlien mám 2 dni.Potom hlien prestane a test zoslabne.
Pravdepodobne vtedy je až deň ovulácie ten 3 deň.
12-48h po poslednom pozitívnom teste.
Ale snažiť sa je dobré ešte pred ovuláciou.

ailiba
5. mar 2024

Ono je to rozne...niekomu postupne silnie, ale moze byt aj vyraznejsi skok. Drtim palce, nech sa zadari👍

ailiba
5. mar 2024

Tak tieto ciarky su rovnake, ale ovu testy betreba brat ako 100%...hlien, atd. Treba toho viac.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre