Urologický čaj v období snaženia sa o bábo

gabika4
22. okt 2021

Ahojte, mám týždeň po ovulácii, viete mi povedať či si môžem dať urologický čaj? od včera večera cítim močové cesty,...pred viac ako mesiacom som dobrala antibiotiká kvôli zápalu močových ciest...po troch týždňoch som ich cítila opäť tak som celý víkend pila urologický čaj a brusnice a v pondelok som dala moč na kultiváciu a bol sterilný, tak sme sa pustili do snaženia a teraz opäť cítim močové cesty 😢 mám tablety uroval akut manosa a čistú brusnicovú šťavu, ale rozmýšľala som nad urologickým čajom, no ale bojím sa ho piť, keďže teoreticky môžem byť tehotná a viem, že v tehu sa nemôže piť ...máte s tým skúsenosť? Ďakujem

anne_mary2
22. okt 2021

@gabika4 myslim ze kym nemas potvrdene tehotenstvo kludne ho mozes pit…
kebyze sa ja mam striehnut rok o pol lebo kazdy mesiac som cakala kedy uz, asi by ma porazilo 🙈🤷🏼‍♀️ takto sa to predsa neda 🙂 Takze normalne kludne si daj ked citis ze treba…

gabika4
autor
22. okt 2021

@anne_mary2 no, ale ja som už 2x otehotnela na prvý šup, preto sa obávam či môžem alebo nemôžem ten čaj...ale myslím si, že by nemal škodiť ešte takto skoro, ale nie som zdravotník, tak to skúšam ešte len s tými brusnicami a vodou...inak sladkosti nejem už mesiace vôbec a ani nič čo obsahuje cukor...

kvetka14
24. okt 2021

@gabika4 som na tom podobne ale už som nezvládla a dala som si aj čaj lebo už má začali pobolievat aj obličky...tiež sa snažíme a som týždeň po ovu ale nezvládla by som to bez čaju...viem že by sa v tehotenstve nemal ale keď ani neviem či som alebo nie som tehu tak radšej liečim už kvôli tej bolesti zápal by tiež ohrozoval aj plod...veľa žien má takéto problémy a aj vo vyššom štádiu tehu

gabika4
autor
25. okt 2021

@kvetka14 tiež som nevydržala a pijem ten čaj...robila som si 2 testy na zápal močových ciest, v sobotu i v nedeľu z ranného moču, ale obe boli negatívne, no bolesti mám, tak som pridala i ten urologický čaj...aj tak mám vnútorný pocit, že sa nezadarilo...aj tehotenský test som skúšala na 25 deň cyklu a bol negatívny, pričom v predchádzajúcich 2 tehotenstvách som už mala slabučkú druhú čiarku, tiež necítim tie klasické bolesti a prsia mi nereagujú, čo som v predchádzajúcich tehotenstvách mala hneď po ovulácii...takže už len čakám na menštruáciu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre