Urológ neurobil spermiogram

2. nov 2021

Dobrý deň,
manzel bol na spermiogram v centre, tam nas poslali na vyšetrenie k urologovi/andrologovi. Na moje prekvapenie sa manžel vrátil s tým ze mu urobil nejaké vysetrenia, ale spermiogram nie a ani nechcel vidieť ten z centra, ale poslal ho rovno na ďalší, nech sa objedná konkrétne do gyncare. Je to bežný postup? Lebo mne to nejak nedava zmysel

adrbat
2. nov 2021

My sme išli hneď do centra, kde manželovi urobili spermiogram. Ani neviem, že urológ robí. Môj gynekológ nás poslal hneď čo centra.

e1i
2. nov 2021

Buď rada, urolog ak robi tak len na sklíčku pod mikroskopom a nie tak podrobne ako v centre. Môžeš si dat urobit v ktoromkoľvek. My sme boli v gynfiv a 30 e sme platili. Vysledky do hodiny boli

petamich
2. nov 2021

ako pise @e1i urolog nerobi spermiogram podla WHO, ktoreho vysledky su relevantne pre CAR, pozrie sa pod mikroskop "ci to tam zije" a to je cele, my sme tiez boli v CAR na spermiogram, kedze ReproImunologia chcela ten podla WHO

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
2. nov 2021

sme sa nepochopili 🙂 my sme boli v Heliose na spermiogram. A tam nam pri konzultacii výsledkov spermiogramu odporučili ist k urologovi/andrologovi. A ten urolog poslal manžela znova na spermiogram ale do gyncare (akoby to nebolo jedno ake centrum) a akoby odignoroval ze už máme spravený z centra zpred neceleho mesiaca

autor
2. nov 2021

Či je nutné robiť ďalší a ešte v tak krátkom časovom odstupe... a popravde chcela som aby ho urobil aj ten urolog len kvôli počtu či by bol ako v centre. Stále mam voči centrám nedôveru čo sa takych veci týka. Predsa je to trochu(dosť) aj o biznise🙂

mirus11
3. nov 2021

@e1i môžem sa spýtať,kedy ste boli na spermiograme v GinFive?ak môžem,tak napíšem ip

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre