Uhniezdenie v čase menzesu?

ludka10
24. apr 2020

Ahojte,dala som si vypočítať plodné dni podla Jonáša a vychádzali mi tak že 4 dni pred menzesom.Menzes som dostala 9.4 a 12.4 vlastne keď som už len trošku špinila ma strašne pichalo v podbrušku až do krížov. Mohlo to byť uhniezdenie bábatka?Viem že vyšli tie plodné dni podla Jonáša pretože 6,7,8.4 som mala plodny priesvitný hlien čo inokedy pred menzesom nemám žiadny 🙂 A snažili sme sa presne v tie dni 🥰 tak dúfam že by to mohlo byť uhniezdenie, máte baby skúsenosť s takým niečím ?

zojanka
24. apr 2020

@ludka10 ahoj. Myslím že je veľmi veľmi veľmi malá šanca že by si otehotnela 4 dni pred menštruáciou.

nikpa
24. apr 2020

@zojanka
@ludka10 ja som otehotnela tesne pred menštruáciou a rovno dvojičky z toho boli 😁 takže možne je vsetko

zojanka
24. apr 2020

@nikpa jasné viem že možné je všetko 🙂 otehotnela si tesne pred menštruáciou ktorá potom aj prišla ako písala autorka ???

zojanka
24. apr 2020

Lebo viem že je šanca otehotnieť 4 dni pred plánovanou menštruáciou (ak je posunutá ovulácia) a následne už menštruácia nepríde. A je možné aj otehotnieť v "klasickom" ovulačnom období a následne v čase očakávanej menštruácie krvácať. Ale otehotnieť 4 dni pred menštruáciou, ktorá príde načas mi zdá už vysoko nepravdepodobné 🙂

zuzkalujza
24. apr 2020

@ludka10 príde mi málo pravdepodobné, že by išlo o uhniezdenie. Ja som mala posledný menzes 24.03.2020 a práve som v štádiu uhniezďovania. Jonášovej metóde osobne neverím, lebo podľa neho nám šancu otehotnieť najskôr vo februári 2022 😂🙈

nikka232
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
24. apr 2020

@nikka232 coby duch 🙂 krasna druha ciarka ❤ gratulujem

nikka232
24. apr 2020

@veronikaszabova noo som v praci... Nedalo mi to si ten test neurobiť... Chcela som pockat pokial dostanem
.. Mam tlaky v podbrusku presne ako pred mrchou taktiez ma veľmi bolia prsia...nejk tomu neveriiiiim... Ale som normalne mimo... ❤️

nikpa
24. apr 2020

@zojanka áno prišla ale bola kratšia, slabšia a meškala. Ale určite som otehotnela vtedy, mali sme nechránený styk, však vtedy sa nič nemôže stať, sme si hovorili 😁 a aj podľa výpočtov termínu pôrodu to potom sedelo.

helcanw
24. apr 2020

Ja som otehotnela cez MS alebo par dni po nej. Bola som vtedy veľmi smutná, že menzes prišiel... Aká som bola veľmi prekvapenia, keď o mesiac som už bola tehotná 😊

ludka10
autor
25. apr 2020

@helcanw anoo? 🥰 tak aspoň štipku nádeji si mi dodala ❤️ Uvidim o týždeň, veľmi dúfam že tie vytúžené dve čiarky na teste budú 🙏 a mimochodom sme sa snažili aj pred normalnou ovulkou 😊 nie len pred menzesom ako vypočítal Jonáš.

helcanw
26. apr 2020

@ludka10 ja nie som odborník samozrejme, hovorím len vlastnú skúsenosť. Ale keď mi lekár pri prvej návšteve povedal, že v ktorom som týždni inak to nevychádzalo. Ako hovorím som stále prekvapená, že sa to stalo vtedy, keď sme úplne kašlali na plodenie, a iba sme si užívali jeden druhého 😊

ludka10
autor
4. máj 2020

Ahojte baby tak predchvilou mi vyšiel takýto test ❤️ Tak dúfam že čiarka bude silnieť.Mám dva dni pred ms ale bolí ma slabo podbruško tak dúfam že sa mrcha nespustí

ludka10
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalia33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vika12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bababibi
18. dec 2023

@ludka10 ako to nakoniec dopadlo?

bababibi
18. dec 2023

@ludka10 ako to nakoniec dopadlo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre