Trpká chuť v ústach. Je to príznak tehotenstva?

dominik29
26. aug 2020

Ahojte mala ste niektora takú trpku chut v ustach, taka pachuť až horko na zaciatku tehu? Ako prvy priznak? Tyzden pp oplodnení? Kym. Jem je dobre, dojem a ihneď hnusna chut

flofli
26. aug 2020

@dominik29 môže byť, každá žena má iné príznaky tehotenstva. No radšej si nenamýšľaj, aby si potom nebola sklamaná. Pekne počkať, či mrcha príde alebo nie. Potom testík a uvidíš, či tá trpká chuť bola tehotenstvo alebo nie. Držím palce🙂

paneboze
26. aug 2020

áno

kimivox
27. aug 2020

ano, ja som to mala asi tyzden po ..dva dni taka horka divna chut a sucho v ustach ... vtedy som si povedala je to tam a bolo 😃

dominik29
autor
27. aug 2020

@kimivox lebo test mam negativny zatial.. Len zvlastna je ta divna chut.. Poobede som jedla slane tycinky a aj tie mi boli horké🙈tyzden po styku si to mala? Ja to uz mam piaty deň

tannja
27. aug 2020

Ano aj ja som mala

hefo
27. aug 2020

Ak si si pred jedením tyčiniek dezinfikovala ruky, môže to byť aj tým, väčšinou v tých špiritusoch je pridané horké činidlo (napr. Bitrex), aby to ľudia nepili. A potom sa to drží na rukách a neradno ich oblizovať.

vikina444
13. apr 2021

@dominik29 ahoj. bolo to vtedy tehotenstvo?

dominik29
autor
16. apr 2021

@vikina444 ahoj nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre