Triky ako otehotnieť

beckie
11. feb 2015

Ahojte kočky 🙂 takže som tu nová, začali sme sa snažiť o bábo, preto by som sa chcela spýtať či nemáte nejaké typy, triky a podobne ako otehotniem 🙂 ďakujem a všetkým držím prsty!!!

ichbinich
11. feb 2015

Nechraneny sex? 😉 😀
...
Odporuca sa ale nie kazdy den, ale cca. kazde 3 dni.

elika74
11. feb 2015

🙂
@beckie Akú radu čakáš? ... treba, aby v spravnom case bolo všetko na spravnom mieste.

ivetlo
11. feb 2015

tak najlepšie by bolo, keby si si klikla na tento link a vybrala asi danú tému presne vhodnú pre teba. Ak si tu nová, asi si to všetko ešte nestihla prelustrovať, tak si pozri a sama sa zaraď

https://www.modrykonik.sk/forum/category/ideme-...

beckie
autor
11. feb 2015

Samozrejme viem ako sa robia deti...mala som na mysli či robíte také niečo že nohy vo vzduchu po sexe a tak...lebo človek sa tu všeličo dočíta 🙂

ichbinich
11. feb 2015

@beckie:
No, docitas sa tu kadeco, to mas pravdu 😉 😀
Nie, nohy som nedvihala...A ja som sa dokonca chodila aj osprchovat 😲 A to sa tu traduje ako "antikoncepcia" 😉 😀
Hlavne to treba brat s nadhladom, aj a najma tie rady, co tu koluju 😉

sabina1975
11. feb 2015

@beckie no mne to pride ako brutus zabijak romantiky ze nohy hore a to som bola ze posadnuta otehotniet ( po potrate som nevedela 5 mesiacov ) skusali sme vsetko ale mne sa podarilo vdaka ovu testom a kecy ze prestat mysliet som z duse nenavidela mala som dvoch dospelych synov robotu vsetko a aj tak cas " mysliet"

beckie
autor
11. feb 2015

@ichbinich veď aj beriem to sa musí, lebo niektoré veci sú fakt extrémy 🙂 ja len tak pre zaujímavosť nejaké babské rady alebo tak 🙂 no veď aj ja chodím do sprchy...🙂 no niektoré sa tu pustili do mňa ako keby som si myslela že deti nosí bocian..

eeffka
11. feb 2015

@ichbinich mila moja, najnovsi antikoncepcny hit medzi teenagerkami je : ist sa vypisat, to vsetko vyjde von
Skoro som skolabovala a kolegyna tiez ked jej to dcera zahlasila. Nastastie predmetna slecna ( kamosky to takto aplikuju) nestihla otehotniet.

beckie
autor
11. feb 2015

@sabina1975 no veď keď sa človek na to zameria tak je jasné podľa mňa že na to myslí...a až sa podarí to bude naše prvé, takže tak 🙂

hviezdicka111
11. feb 2015

@beckie no pomoze vediet, kedy je ovulacia...ovu testy, meranie bazalnej teploty, sledovanie hlienu...a mozno zistis, aj podla inych priznakov - pobolievanie v podbrusku, atd., kedy je ovu 🙂 a veci typu nohy hore a podobne nezmysly si velmi nevsimaj 😀 vies, zeny, ktore velmi tuzia po babatku dokazu cokolvek..topiaci sa aj slamky chyta 🙂 aleee sama si neviem velmi realne predstavit, ze by som po styku davala nohy hore 😀 to by som uz sama sebe pripadala dost choro 😀
mne pomohlo nemysliet na to...ked mi to najskor niekto radil, najradsej by som ho bola zabila od hnevu, ze ako sa da nemysliet na to..po siedmich neuspesnych cykloch snazenia som to dokazala....ked som sa nahnevala na seba, ze sa od ovulky vkuse vzdy pozorujem, ze vsetko povazujem za priznak tehu, ze v podstate uz ani nicim inym nezijem, len tym, ze dufam, ze najdem pozitivny tehu test, ze kazdy mesiac uz mozno tyzden po ovulke zhanam tehu testy a dufam, ze tam najdem //...v mesiac, kedy som sa na to vsetko vyprdla a povedala si, ze nevadi, nemam 40rokov, nemam sa kam ponahlat, zrazu to vyslo...a to podotykam, ze pri pravidelnom cca 28dnovom cykle som nasla prvykrat // az na 40dc 🙂 takze aj skore testovanie je zbytocnost, lebo niektorej fakt moze ukazat pred vynechanim ms, ale nie kazdej...
no v kazdom pripade, drzim silno palce, nech sa co najskor podari 🙂

0silvia0
11. feb 2015

@eeffka no najprv som nechapala, co chces povedat, az som pochopila, ze vypisat myslis vycikat - myslela som ze vypisat na marodku. Aku moc maju dlzne 🙂

monika_123
11. feb 2015

no ja som robila ovu testy,jedla macu a uzivala gynex,vsetko len mesiac lebo sa nam hned podarilo 🙂

lienkalen
26. feb 2015

Ahoj Beckie. Mozem povedat z mojej skusenosti: robila som ovu testy, merala si bazalnu teplotu, a pod. Tiez som brala výzivový doplnok Inofolic 2x denne 1 sacok. Je to kombinacia inozitolu (vitamin sk.B) a kyseliny listovej. Moje kamosky ho tiez brali a vsetky mame uz rodicovske povinnosti. Drzim ti palce 🙂

enatn
9. mar 2015

Ja som pouzivala FEMIGARD a po 2 mesiacoch som otehotnela🙂 odporucam

maca283
10. mar 2015

Ja odporucam soja caps pomaha pri otehotneni je to výživový doplnok

cirilka
12. sep 2019

Žienky,poraďte ako otehotnieť?Co vám k tomu dopomohlo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre