Tetánia a snaha o druhé dieťa

karinaaaa
31. jan 2021

Dobrý deň chcem sa spýtať či sa nájdu ženy ktoré by mi vedeli poradiť. Mám tetaniu v lete som.mala prvý zachvat potom troska sem tam take menšie a na štedrý den zas silný od vtedy je to zas celkom ok začala som užívať CBD a magnerot. Chceli by sme ísť na druhý pokus umelého oplodnenia chceli sme uz v januári zatiaľ som.to odložila
Je tu nejaka zena ktorá má tetaniu a bola tehotna ? Ako ste zvládli tehotenstvo alebo uz aj po pôrode?

danielahamar
31. jan 2021

Ja, každý mesiac záchvat, posledný mesiac pred pôrodom a ten mi vyvolal aj mierne bolesti brucha, tak som skončila v nemocke na magnezku, ale inak ok.

karinaaaa
autor
31. jan 2021

@danielahamar a nemáte strach s toho ze sa to bude diať ked budete napríklad niekde s dietatkom ? A ešte ak sa vás môžem.opitat nadávali ste sem tam nejaké úzkosti? Ja to mám také ze sa uz aj bojim.miestami chodit medzi ludi ze zas budem mat zachvat :( este som s tym neni asi taka vyrovnana alebo je to normalne?

danielahamar
31. jan 2021

@karinaaaa nie, báť sa nebojím. Už viem kedy to na mňa ide, mne to začína bolesťou brucha a preženie ma, potom ide všetko ostatné. A 99% to mávam v noci.

misa11111
1. feb 2021

Ahoj ja mám tiež tetaniu zistili mi pred viac ako dvoma rokmi, za ten čas som mala jeden veľký záchvat a 5 malich.
Začala som brať vitamíny B6 magnézium, vítam C a D
Musím povedať že a sa cítim lepšie.
Ono to je všetko v hlave, skús chodiť naprv s niekym pomedzi ľudí.To isté som mala ja že som sa bála.
My sa snažíme práve o bábo.

karinaaaa
autor
1. feb 2021

@danielahamar aha no ja skôr cez den a nie doma ale väčšinou niekde ked som..ale dakujem

karinaaaa
autor
1. feb 2021

@misa11111 áno snažíte tak asi to skúsim aj ja lebo takto cakat to je asi zbytocne

miroslavaa31
1. feb 2021

Ja ju mam asi 5r.,ale nikdy som nemala zachvat. Mne skor trpli ruky v noci,mavam zavraty,tinnutus. Mna trapia uz roky pocity uzkosti,nieco ako pises ze mi vonku pride zle,bude sa mi tocit hlava atd.,potom pocit na odpadnutie..Mam 2r.dcerku,tehotenstvo bolo fajn,skor potom,kedze cele 2roky sme hore v noci casto,citim velke vycerpanie. Zijem s tym..tazsie,ale musim
.Uzivam Mg,D,Vapnik,Rybi olej a melasa su fajn. Drz sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre