Test s vlasom a prsteňom

19. sep 2023

Ahojte, myslite ze je mozne zistit tehotenstvo tym ci sa hybe prsteň nad brúškom?
Začali sme sa snazit o babatko a doteraz sa mi nic take nedialo… teraz ked zavesím prsteň na vlas nad brúško tak sa krúži… kamoske a vsetkym netehotnym sa nehýbe vôbec. Co myslite? Je to mozné? Hybe sa vam nejako prsteň keď určite nieste tehotné? Pripadne ak ste, hýbe sa vam??
Samozrejme beriem to len zo srandy a z nudy na čakanie kedy budem mocť testovať🙏🏻🙈 !!!

ivka225
19. sep 2023

Ano, ako zabavka na dlhu chvilu moze byt.

stellarstar
19. sep 2023

🤣🙄🤦‍♀️

diewcatqoo
19. sep 2023

Bohuzial, nikdy som sa nenudila natolko, aby som nieco take skusala ako tehotna a aj ako netehotna. Ale chcela by som mat tolko volneho casu...

simca06022011
19. sep 2023

A ešte aj kamošky sa nudia :D

vanilkovazmrzka
19. sep 2023

Ano bezne si vesiam na vlasy sperky a skumam ich pohyby 😅

svokrinjazykmonika
19. sep 2023

Moja babka to robila, úplne som zabudla, ďakujem za spomienku. Škoda že ma to nenapadlo keď som bola tehotná, bola by sranda. Myslím že ak čakáš chlapčeka, tak sa kýve zo strany na stranu a ak dievčatko, tak robí kruhy 😁 samozrejme tomu neverím.

anjelicek26
19. sep 2023

Vacsiu hovadinu som dlho nepocula uprimne 😅 Prsten "vie", ci sa uhniezdilo oplodnene vajicko alebo nie skor ako test 😅 Teraz vazne vydrz este par dni a drzim palce, nech si najdes //.

autor
19. sep 2023

Baby, jasné ze tomu ale ani trosku neverim… a samozrejme, že počkam do vynechania MS a spravim si tehotenský test😀🙏🏻🙏🏻 to len vrámci srandy mi to známa povedala ze mam vyskušať… a nie nenudim sa AŽ tak😅 je to 10 sekundová zalezitosť🙈

autor
19. sep 2023

Len som chcela vediet či to nejakej tehotnej a netehotnej vyjde 🤷🏻‍♀️

januska12323
19. sep 2023

Ja som to počula s kruženim nad dlaňou nie bruchom. Teda keď už si tehotná, do kruhu dievča, do strany chlapec. Výpovedná hodnota nula- točí sa ako hýbeš rukou.

petamich
19. sep 2023

50% ti povie, ze vyslo a 50% ze nie 🙂 rovnaka pravdepodobnost ako hod mincou a tak podobne

ale teda ja som take neskusala musim sa priznat 🙂

balaskovae
19. sep 2023

samozrejme, ze je to nonsens 😀 ale potesi. tiez mi to babina hovorila volakedy este pred mojim tehotenstvom, ale to su len take povedacky, ktore baby vymysleli z nudy jednoznacne 😀

ivka225
19. sep 2023

Samozrejme, vyjde to priblizne polovici.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre