Tehotenstvo po potrate

ninibaby
29. dec 2020

Dobrý večer, je tu niekto kto otehotnel po potrate (bez zákroku) ešte pred prvou ms, alebo hneď po prvej ms a mali bezproblémové tehotenstvo a porodili zdravé bábätko? Ďakujem za komentáre

m_o_n_c_a_k
29. dec 2020

Áno.

ninibaby
autor
29. dec 2020

@m_o_n_c_a_k ešte pred prvou menštruáciou alebo po? Ďakujem

lucinka1988
29. dec 2020

@ninibaby áno, otehotnela som hneď po prvej ms a aktuálne som v 31.tyzdni, zatiaľ bezproblémové tehotenstvo a aj bábätko je podľa vyšetrení zdravé.

m_o_n_c_a_k
29. dec 2020

@ninibaby ja dokonca po potratovom krvácaní hneď ďalšiu ovulacii som otehotnela.

m_o_n_c_a_k
29. dec 2020

Pri biochemickom tehotenstve, že sa plod vyplavi akoby v menštruácii sa môže otehotnieť hneď.

ninibaby
autor
29. dec 2020

@lucinka1988 to sú krásne správy! Tak už len pár týždňov! Prajem Vám veľa zdravia 😊🥰

ninibaby
autor
29. dec 2020

@m_o_n_c_a_k tak to je super že ste nemali žiadne problémy 🙏🏻😊

lucinka1988
29. dec 2020

@ninibaby ďakujem ☺️

mattkapd
29. dec 2020

V novembri som potratila bez čistenia v 9tt.. Nijako sa nechranime.. Myslím ze telo vie kedy je pripravené a ci otehotnies po prvej MS alebo po roku nik ti nezaručí že sa to opäť nestane.. Treba len veriť ze to bude dobre.. všetko sa deje pre niečo a ja už síce jedno mam ale verím ze si ešte raz malý voňavý uzlicek z nemocnice prinesiem domov

julie19
29. dec 2020

Mala som biochemické tehotenstvo v januári...to skončilo dvojtýždňových krvácaním a februárová menstrucia už neprišla 🤷‍♀️😂 dnes mame mesačnú princenznu 🤱🏻 Tehotenstvo úplne v pohode, žiadne komplikácie, pôrod prirodzený po odtoku plodovej vody deň pred termínom a bábätko zdravé ... držím palce🤞

ninibaby
autor
29. dec 2020

@mattkapd držím palce 😍

ninibaby
autor
29. dec 2020

@julie19 tak to moc gratulujem ku zdravému bábätku ❤️ A ďakujem za povzbudenie 😊

pomarancu
29. dec 2020

@ninibaby Aj ja som
Otehotnela hned po samovolnom..tj tehotna-potrat bez cistenia- opat tehotna..

ross13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre