Tehotenstvo po očkovaní

31. júl 2021

Ahojte chcem sa opitat ci ma niekto podobný problém ako ja (nechcem tu rozprudit tému o očkovaní) mame jedno dieťa tak povediac na prvý šup. A bola som vo februári za očkovaná Pfizer a od apríla sa snažíme o druhé bábätko ale nejde to tak ma napadá ci to nemôže mať suvis😏môj vek je len 24.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tajnostkarka
31. júl 2021

Bola som očkovaná v máji pfizerom, v júli som otehotnela 🙂

autor
31. júl 2021

@bambulienka25 tak s gyn som to zatiaľ neriešila a ani nechcem riešiť je to len 5 mesiacou

autor
31. júl 2021

@tajnostkarka super 🙂 gratulujem tak to je dobra sprava

darling111
31. júl 2021

Ja som sa presne takúto otázku pýtala mojej Dr. V centre kam chodíme, keďže ma čaká o 2 mesiace inseminacia, tak som jej volala ze sa neviem rozhodnúť ci sa dat očkovať alebo nie. Povedala mi, že mi to odporúča. Ze nechce sa dožiť toho, že keď konečne otehotniem tak budeme riešiť ešte aj covid. Ze nevidí v tom žiaden súvis, žeby som kvôli tomu neotehotnela, práveže co si ona nastudovala doteraz, tak odporúča aby som šla teraz ešte pred. Tak ju asi pocuvnem a pôjdem 🤷‍♀️😊

paola357
31. júl 2021

Druhú dávku som dostala začiatkom februára a otehotnela som 11 dní po nej 🙂

autor
31. júl 2021

@paola357 super gratulujem 🙂 tak asi musím ešte vydržať asi to nemá súvis

littlebubble
31. júl 2021

Ja som citala, ze vela zien ma problem otehotniet na prvy sup pri 2 dietati a, ze je to vraj uplne normalne kedze tvoje telo si uz niecim preslo.

petamich
1. aug 2021

myslim, ze v sucasnej dobe sa da vsetko "zvalit" na ockovanie 🙂 podla mna to suvis nema, jednoducho nie vzdy sa podari na prvy sup

domka96
1. aug 2021

Ja som bola očkovana druhou dávkou moderny 23.7. a 29.7. mi vyšiel pozitívny test 🙂 . Včera som si robila kontrolný test a čiarka silnie, tak zatiaľ vyzerá byť všetko v poriadku. Takže toľko k tomu, že vakcina "spôsobuje" neplodnosť, keďže prvú dávku som mala ešte v júni a medzičasom sa to muselo podariť. Tiež mám 24 a snažili sme dva roky, už sme chceli riešiť CAR v septembri. V ten správny čas to príde, držím palce 🙂

lusyc
1. aug 2021

Ja som bola očkovana druhou dávkou phizer 16.3., 18.3. som neplánovane otehotnela. Myslím ( môj dohad), že očkovanie mi posunulo ovulaciu dopredu, nikdy sa mi to nestáva, buď ju nemám vôbec, alebo neskôr.

petkasaurus
1. aug 2021

Mne v CAR ockovanie odporucili, ze Covid je pliaga.. Jedna babena tu na MK napisala, ze sa velmi dlho snazili, tusim 5 rokov a po ockovani otehotnela, ze ktovie co to urobilo mozno s imunitou a pomohlo to 🙂

kacka1989
2. aug 2021

Očkovaná som bola vo februári, v marci som otehotnela.(bez snaženia) 😂👌Nemyslím si, žeby očkovanie malo vplyv na plodnosť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre